Blood Bowl: Team Manager

xxxxxxxxoo hodnoceno 63x (Seznam vlastníků)

Blood Bowl: Team Manager - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Sport
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Jason Little
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Překládá to někdo?

Že bych se na to vrhnul... (ještě nemám dodělané Rune Age :P)
19.8.2011 10:02:05

tak teda
uz jsou online... sry za zpozdeni, ale proste to jinak neslo. tak sosejte, kdo jeste chce :)

5.11.2011 22:18:03

to Kew
Máš to moc fajn.

Jen můj názor na dva názvy:
"Highlights" bych prostě nazval Nejlepšími Momenty.
A Spike! magazine je pro mě jednoznačně Časopis Hrot! ... už jen pro podobnost s českým ultra bluvárním a již neexistujímím Hromem ;)

Dobrá práce (já už na to taky neměl čas)

6.11.2011 10:34:39

Leech
diky :)

"Highlight" byl jeden z nejvetsich orisku na preklad. A co se tyce "Spike!", tak ja to prelozil jako "Osten!", ale Cauly mi to vratil do anglictiny, tak jsem uz pak neodporoval jeho autorite ;)) (Hrom si skoro nepamatuju :), takze tohle me vubec nenapadlo)

6.11.2011 11:07:04

Dotaz
Kdy a jak se "hraji" karty Team Upgrade nebo Staff upgrade? Na zacatku mam prosvujtym 5 karet Team upgrade. Po nasazeni hrace do zapasu (a po pouzit skillu) muzu zahrat jednu akci team/staff upgrade. To se provede tim, ze otocm vrchni kartu a bud ji zahraju nebo ne? A jak je to s odmenou v podobe techto karet? Pokud je odmena team upgrade, tak t znamena, ze si z toho balicku vezmu 1/2 a zbytek vratim? A co u staff upgrade? Tyto nove ziskane karty si davam nekam do balicku? Sorry za blbe dotazy, dik :)

23.4.2012 12:19:37

to Richmond
Největší problém je nepochopení základních pravidel. Karty upgradů na začátku žádné nevlastníš, jen pro každý tým existuje balíček team upgradů a jeden jediný balíček staff upgradů. Tyto upgrady nemůžeš nijak používat, dokud je nějak nezískáš. Upgrady můžeš získat jen jako odměny z matchupů. Když nějaký upgrade jako odměnu získáš, tak si ho dáš do improvement pilu, který na konci Scoreboard fáze celý odkryješ a seznámíš protihráče s tím, co jsi dostal. Všichni hvězdní hráči Ti jdou do balíčku hráčů a všechny upgrady zůstávají ležet odkryté před Tebou. Až tyto upgrady můžeš používat! Některé z nich mají Matchup action, ty pak používáš při hraní hráče, některé mají Scoreboard Phase, které mají automatický efekt ve Scoreboard fázi a některé mají End of Game, jejichž efekt se provede na konci hry. Některé dokonce mají i End of Game i Matchup action, tyhle můžeš používat jako Matchup akce a navíc na konci hry za ně něco dostaneš.

23.4.2012 14:13:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Kadaver
Diky za objasneni, uz je mi to doufam jasny :)

23.4.2012 14:16:13

Vybíráme z Bazaru

Harry Potter: Boj o Bradavice
Harry Potter: Boj o Bradavice
Akt. cena: 820 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas