Blood Bowl - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Sport
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Jervis Johnson
Rok vydání: 1986
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zatroliga

Výsledky, komentáře, ....
http://paladin91.webnode.cz/zatroliga/

paladin - nurgle
sydo - human
jarmuk -dwarf
marvin - skaven
dex - skaven
grom - human
johnyczech - orci
Kosibratr - goblins
Olaf - norsca
Bordelmama - chaos
falco - chaosdwarf
andy - orci
1.6.2011 20:04:17 | Upraveno autorem (porovnej)

RE: chyba v roseru
To je tím, že má u Trolla Block, což je skill, který se přiděluje jenom na double (tzn. zvyšuje value o 20k místo 10), proto není součet TV + Treasure 1100 ale 1110. (Předpokládám že podle toho jsi na to přišel)
Každopádně nevím jestli je to legal nebo ne, pamatuji si, že původně se mluvilo o 4 standardních a 1 double skillu, ale myslím že Andy je jediný kdo toho double skillu využil...

12.3.2013 12:40:25

Double
Ja myslel, ze se dava 5 normal skillu. Pokud ne, tak bych si jeste roster rozmyslel a koupil minotaura s blockem. Jak to tedy je?

12.3.2013 12:55:49

Skill
Ted jsem koukl o stranu zpet a paladin psal 5 normal skillu. Reknu andymu, at to opravi.

12.3.2013 12:58:00

Liga
S Marvinem hrajem zitra, pokud to stale plati.

18.3.2013 10:11:45

s falcem
Se nějak nemůžem sejít, zadělaný nemoci.

18.3.2013 10:26:12

Liga
Do konce týdne to již nestihnu a pak jedu na týden na hory, takže to vidím na první týden v dubnu, bohužel. :(

19.3.2013 18:36:49

Marvin
Se spletla je na horach, muze az pristi tyden.

19.3.2013 21:06:49

liga
Odehrál už vůbec někdo první zápas? Nevidím tu výsledky, nic. Zápas s Marvinem se opět odkládá, takže mám sám máslo na hlavě :(

25.3.2013 19:58:21

1. zápas
Také stále odkládáme pro nemoc celého týmu, bůh ví co jedli
: )

26.3.2013 11:12:41

1. zápas
Dnes odjíždím na hory, takže to budu řešit až po návratu, ale už se moc těším.

26.3.2013 11:34:51

asi zatim ne , my to dame s gromem snad v utery
Rostery mi ale prisli uz vsechny :-)

26.3.2013 13:35:30

s Gromem?
Tuším, že jsi myslel Johnyho. :)

26.3.2013 15:55:57

Název poháru
Pánové hledáme název pro pohár. A hejbněte s odehráním prvního kola

2.4.2013 09:52:18

Bordelmáma
psal sem mu přes zatrolenky ,zatím neodpověděl nemáte na něj někdo telefon.

2.4.2013 11:00:44

finale
cau dnes od 19:00 finale 1.rocniku v tomovkach.

2.4.2013 11:01:44

1. kolo
S andym jsme se dohodli na pátek, takže už by mělo být tento týden odehráno. Nebýt dovolené odehrálo by se to dřív.

2.4.2013 17:11:02

finale
vitezem 1.rocniku se stali troubove s coachem olafem. kteri ve finale zdolali divoke selmy 2:1
orkove celou dobu tahali za delsi konec provazu. prvni casualita prisla dokonce hned s prvni ranou po vykopu Angelina to odnesla zlomenou nohou.
prvni polocas zkoncil 1:0 pro trouby a znacne oslabene selmy se na velky odpor nezmohli.
v druhe puli zahaji elfky primem a po typicke akci po pravem kridle ve 3. kole srovnali na 1:1 prestoze se naslene pomerne uspesne darilo branit postupujici orci klec v samotnem zaveru stesticko bylo nakloneno zelenokozcum s hvizdem rozhodciho dotlacili merunu do touchdownu.
za zminku stoji jeste Dariusovo roztristene koleno a Nikita nakonec podlehla vaznym vnitrnim zranenim R.I.P.

2.4.2013 23:44:05

1. kolo
s johnymcz jsme dnes rovnez nacali prvni kolo noveho rocniku a nutno priznat ze nurglove ze soulrippers nezacali zrovna stasne. jiz v 2. kole hrali oslabeni o dva hrace a tento hendicap se s nimi tahl celou hru. trener da bluzz priznal ze vyzil cerne magie po cely zapas mu byli kostky velmi nakloneny. vsak uznejte ,.... kdo jste kdy videl blackorka dodgovat ... a ke vsemu uspesne?
prvni TD byl po propadnuti obrany a destrukci dvou zaloznich piliru jenotazkou casu v kterem kole bude polozen ... nurglove meli na odpoved asi 3 kola ale ani s vypetim sil nebylo mozne nit jen teoreticky srovnat v prvni puli stav. setrili tedy sili a pokusili se o zvraceni nerpizniveho visldku v druhe puli. vse probihalo pomerne podle planu a orci obrana byla zaskocena hlubokym prunikem na souperovu polovonu. lec kratke novy a omezeny pocet hracu precejen hrali do karet orcikum z da bluzz. kevsemujim v obane fazi vysli nektere suicide bloky a trener soulrippers byl nucen prehodnotit taktiku a pustit se doodvaznejsich kombinaci. prestoze se podari dostat se na prah TD zony chybela ke srovnani povestna kapka stesticka kdy se prchjici rotter rozmaz na go for it na lajne. Co naplat orkove jiz si pote dovedli vyklizene pozice ohlidat a flustrovani nurglove uz aninemeli chut klast odpor. nakonec nechali da bluzz dobehnout jeste pro jeden TD a zkousnout tak horkou pilulku prni porazky v tomto rocniku.

2.4.2013 23:58:13

RE: 1.kolo
Vskutku Orčí bohové se koukali na zápas a fandili mě a mým hochům v modrém. Možná pomohl i tatarák z Beastmana, který jsem teamu naordinoval před zápasem. Každopádně mocné WAAAGH! které jsme předvedli prvních pár kol bylo až sprosté :D V obraně jsme zvolili jedinou orkskou taktiku - útok! a málem to podle toho dopadlo, tohle ještě budeme muset potrénovat. Naštěstí hnijící Nurglovi přisluhovači se rozpadaj tak nešikovně že se jim pletou vlastní chapadla pod nohy a to si pak s klidem můžeme znovu zařvat WAAAGH! a dát tam eště druhej kousek :) Vítězství jsme hromadně oslavili Gobliním gulášem, elfí krví a bitkou s fanoušky protivníka :P
V kabině jsem slyšel že už se moji kluci nemůžou dočkat až rozmačkaj pár trpajzlíků v dalším kole!

3.4.2013 10:27:57

b(l)uzny
Vás se neleknem, pivo teče proudem a na oběti bohům máme.
Přeci Vaši a naši bohové nejdou srovnávat.

3.4.2013 10:46:22

organizacni
na strankach doplneno co jsem od vas dostal ... rostery, kontakty ... kdo neme tak neposlal a poslete co nejdriv
aktualizace rosteru mi pak posilejte vzdy se stejnym nazvem souboru at nemusim predelavat odkazy.
... aposladni ... vsichni mejte hrace ocislovane !!! je jedno jak jestli na podstavci nebo na figurce ale at je to jednoznacny. zadny to je ten s modrim pruhem ad ....

3.4.2013 11:42:02

btw
K dovršení včerejší smůly připadlo moje ocenení nejlepšího hráče na zesnulého rottera.

3.4.2013 19:53:26

paladin
omlouvám se že sem neposlal roster ale nemužu to nák spustit.

4.4.2013 00:46:03

roster
Ten novej ke stažení u paladina jsem taky nerozběhal, jen amazonky, nic jiného mě to nenabízí, ale mám starý tým a tak nemusím nic řešit.

4.4.2013 10:06:03

roster
to neni problem souboru ale exelu. openoffice a podobne to otevrit neumi.je treba mit normalni exel a povoleny makra.

4.4.2013 12:04:45

Vybíráme z Bazaru

Clank! Catacombs EN - natrhlý obal
Clank! Catacombs EN - natrhlý obal
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas