Blood Bowl - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Sport
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Jervis Johnson
Rok vydání: 1986
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

druhy tym

Premyslim o druhem tymu k Hochum, abych mohl hrat i s kamosema v Beroune. Orci ze zakladu se nabizeji, ale spis koukam po necem odlisnejsim, preci jen mezi orky a lidmi zas tak vyrazny rozdil neni. Zatim nejvic koukam po Undead/Necro nebo Chaos Dwarves. Mate s nimi nekdo zkusenosti?
7.7.2011 14:21:14

Olaf
dik za tip, kouknu.

20.7.2011 18:28:45

sydo
Nevidím důvod, proč by se blood bowl nemohl hrát v plátové zbroji s obouručním mečem :-)
Moji norse chlapci jsou také původně chaos maraudeři z Warhammeru...

20.7.2011 18:55:07

Orci
Tak ti jsou opravdu libovi! Jeden blitzer sice vypada jako lineman a jeden black orc jako blitzer, ale to se nakombi. Ty tam budes neco chtit Olafe? Kdyztak se dohodnem v pondeli.

20.7.2011 19:44:58

Orci
Budu určitě nějákou figurku chtít. Možná celé gobliny moc se mi líbí.

21.7.2011 07:18:20

to sydo
no ale zase CHD jsou mnohem zajímavější herně něž orci :)

21.7.2011 18:20:37

chjo
vy mi dáváte... pořád o tom přemýšlím. hoďtě taky nějaký fotky vašich týmů... :) Pořád pošilhávám po těch dark elfech :)

21.7.2011 19:20:57

tymy
No jo, ale ti orci jsou takovi klasicti. Zkompletuju si tu dvojici tymu ze zakladu a pak prijde neco dalsiho, bud ti Chaos trposi nebo elfove.

Elenistar: Ti me take lakaji, navic na tech neomics-miniatures maji fakt pekne figurky k nim, i kdyz ti od GW jsou take pekni. Fotku tymu hodim az je dobarvim, o vikendu chci dodelat ogra a mozna dojde i na ty dva zbyle blitzery. Mam ted sice hodne prace, ale ma byt hnusne, tak chvile na barveni se najde :)

21.7.2011 20:33:47 | Upraveno autorem (porovnej)

napad
Jeste mam jeden napad jak udelat ty trpose vic "sporty" - mam doma hafec narameniku z jinych modelu, tak alespon na jedno rameno jim je dat a hned budou vypadat jako sportovci :)

Ach jo, ja uz se zas vidim jak v tom litam - mam za sebou dve hry (jen jednu ligovou), umim prd a uz si planuju tak tri dalsi tymy. Vzhledem k tomu, ze jeden tym stoji kolikrat tolik jako nova hra to zas bude drahy konicek :)

22.7.2011 11:10:43

sydo
Jsem na tom podobně. Blood Bowl (a Most Dangerous Time když už jsme u toho) kupuju prakticky obden :-)
Jediné štěstí je, že v největší nouzi mi zatím s absťákem pomáhá, když si zahraju na počítači Blood Bowl: Legendary Edition.

22.7.2011 11:22:21

Tak nakonec to budou ti trpaslici :)
dnes jsem totiz dobarvil Maximalniho Drapa a zjistil jsem, ze me bavi barvit kuzi vic nez brneni, nerad s metalickymi barvami pracuji. No a ti trposi jsou polonazi :) Az Drap zaschne, hodim ho na travnik a pochlubim se tu :)

23.7.2011 16:27:53 | Upraveno autorem (porovnej)

nove tymy
Zkousel nekdo ty tri nove tymy co nejsou jeste ofiko v Living Rulebook? Slaan, Underworld a Chaos Pact? Nevypadaji jako zacatecniícke tymy, ale ten Chaos Pact vypada hodne crazy.

26.7.2011 19:44:43

nové týmy
já jen letmo ty slany docela bych si je rád pořídíl, zbyvající jsem nezkošel pač mě nijak nezaujali, což je tím že jsou to jen kombinace stavajících ras a né žádná mová. underwold je mi proti srsti uplně a chaos pakt si dovedu představit, ale ani jedno bych nehrál. já jse prostě na ty sauber rase.

27.7.2011 18:20:07

hobiti
Taky jsem přemýšlel ještě o jednom týmu a hobity jsem zvažoval už při výběru pajzlů.Jen se bojim, že nemaj žádnou životnost.

21.8.2011 14:51:18

jarmurk
no to nemají, ale mám je doma pro případ že bys je chtěl třeba zapůjčit.

21.8.2011 22:00:12

Tak
Dnes na eBay zakoupeno:
6 chaos dwarfs
6 hobgoblins
1 bull centaur
I s postovnym za 850. Kentaury tak nakonec mam 3, vsechny pekne klasicke s vysokymi klobouky :)
Jeste jsem koukal, ze greebo dela hezke chaos trpose pod nazvem Volmarian, ale jsou drazi a maji hnusne gobliny. Navic se mi stejne nejvic libi ti klasicti babylonsti.

Takze po trech hrach mam 3 tymy - human, chaos a chaos dwarfs, k obema chaosum jeste dokupuji minotaura :) ja vedel, ze v tom utopim hafo penez...

29.8.2011 17:48:58

sydo
To mi připomíná, že potřebuji Rat Ogra:-D

29.8.2011 18:04:29

Minotaur
Tak se mi podarilo na eBay koupit star player minotaura z druhe edice, nejaky Gisnak Blackhoof ci co. Pamatuji si ho tenkrat z katalogu prodejny Warlord (davno tomu) tak pro me ma nostalgickou hodnotu :) A diky nemu budu mit kompletni Chaos i Chaos trpasliky.

6.10.2011 13:51:22

sydo
A kolik stojí takový hvězdný hráč na e-bay?

6.10.2011 14:15:20

Marvin
No, radost z nej nemam, stal me 17 liber, coz je stejne jako novy minotaur od GW. Ale ten stary se mi libi vic a za min jsem ho tam nikdy predtim nevidel. Udelal jsem si radost za pracovni pokroky :)
Ale budu ho pouzivat jako normalniho minotaura, ne jako star playera.

6.10.2011 14:44:51 | Upraveno autorem (porovnej)

sydo
No já přišel do Ogřího doupěte a ptám se po možnosti objednat rat ogra z GW a on mi říká, jednoho tu mám, není teda do BB, ale zůstal nám tady. Tak jsem ho za 350 CZK koupil:-) Má sice místo ruky hák, ale co, je to prostě veterán:-D

6.10.2011 16:00:51

minotaur
mám jednoho minotaura doma, nenamalovaného, pokud by někdo měl zájem je k mání, nějak se mi sešli kluci dva a mě stačí jeden.

7.10.2011 01:42:57

Stejná velikost
Jakou máte zkušenost s velikostma figurek od ruzných výrobců. Jestli jsou limeni přibližně stejně velkcí. abych neměl 5 limenu 32mm velký a zbytek 40

7.10.2011 08:59:08

Nový team:-)
Tak jsme právě starší dcerušce objednal její vlastní team: Lesní Elfouny:-D
Objednal jsme to včetně dvou lineelfů navíc a star-playera Enta (ten byl teda mastnej, ten stál 17 liber) ... no a pak jsme si koupil jednohy krysáka, abych měl 15 hráčů:-)

No sumasumárum 1 800 CZK

21.2.2012 14:53:16

dcerka
Zkusil jsem s dcerou zahrát a docela to šlo, jen je to na ní ještě moooc figurek a dlouhý.
Udělám beechbowl hřiště a zkusíme to na něm.
Vypadá to taky na elfi, mám lidi a orky a ona chce elfi, nezabyli by ste jí?
PS.:Madle je 8, kolik je starší dceři?
Jen jestli mám závidět, jak je dobrá.

21.2.2012 16:23:26 | Upraveno autorem (porovnej)

dcerka
Nee ... nezabili, protože je fajn, že s Tebou hraje:-D

Já taky apeloval, že když koupíme základní hru, tak to vyjde levněji, ale znáš to, teplí elfíci se líbí mladým holkám skoro stejně jako ubrečení upíři:-D

21.2.2012 16:27:13

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů:Putování po Středozemi - Zhouba pustin
Pán prstenů:Putování po Středozemi - Zhouba pustin
Akt. cena: 363 Kč
Končí za: 9 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas