Beyond Valor: ASL Module 1

xxxxxxxxxx hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Beyond Valor: ASL Module 1 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Avalon Hill
Multi-Man Publishing
Autoři: Bob MacNamara
Don Greenwood
Charles Kibler
Jon Mishcon
Rex A. Martin
Rok vydání: 1985
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pochvala MMP za zákaznický servis

Před dvěma týdny jsem zjistil, že mám v BV jednu mapu dvakrát a jedna mi chybí. Napsal jsem jim mail, během jednoho dne mi odpověděli, že mapu pošlou. A dnes mi dorazila. Čili i když si o jejich firemní strategii myslím své, za zákaznický servis jim patří pochvala a poděkování.
24.1.2012 11:53:51

kandelabr
Jenda mel ten samy problem, ale musel jim psat nadvakrat, na ten prvni mail nezareagovali nebo jim patrne nekam spadnul :) Byla by sranda, kdyby vam chybela prave ta mapa, kterou mel ten druhy dvakrat :D

24.1.2012 12:56:34

sydo
no já mám ted 2x mapu č. 22, kdyby se někomu šikla, tak klidně věnuji, ale nevím komu by se hodila, když je v BV. Ovšem dočetl jsem se v pravidlech, že je dobré mít každou mapu 2x, aby se dal pohodlně měřit LOS bez toho aniž by člověk šoupal pryč žetonama. jdou na to chytře, lišáci :)

24.1.2012 13:26:47

re
Po neskutečném sobotním zážitku v Želivy si jen musím odpovědět na otázku: Kde to sakra seženu?

24.1.2012 14:10:16

gev

Eyron:
No mapu No.22 seženeš u kandelabra!

Jináč je to trochu složitější, BV se momentálně v Evropě moc sehnat nedaří, a Jenda se hooodně snaží.

24.1.2012 16:39:01

Mapa
Tak jsem na to kouknul a byla to mapa číslo 23. A je to tak... měl jsem 2x mapu 22.. :D Kamaráde.. oni tušili, že bydlíme spolu... :D

25.1.2012 10:05:49

Vybíráme z Bazaru

Agricola v CZ (Mindok) + rozšíření
Agricola v CZ (Mindok) + rozšíření
Akt. cena: 1525 Kč
Končí za: 18 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas