Battlestar Galactica: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 293x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Giochix.it
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tisk přelepek na herní desky

Ahoj, chystám se nechávat si tisknout přelepky na všechny herní desky, tj. jak základ, tak i všech rozšíření. Zatím vůbec netuším, na kolik by to tak mohlo vyjít, obávám se, že v malém nákladu to úplně levné nebude. Každopádně, když už do toho jdu, chtěl bych zjistit, jestli se tu nenajdou nějací další pamětníci, kteří by po přelepkách taky toužili?

Samotný tisk bych rád zrealizoval během září.

19.8.2021 16:58:15

ahoj, přidal bych se ;) 

19.8.2021 18:57:14

Taky bych do toho šel.

19.8.2021 20:59:34

Mám nějakou předběžnou kalkulaci:

  • pokud bych bral 5 sad, vycházelo by to asi 540 korun na sadu
  • pokud bych bral 10 sad, je to už na úrovni 330 korun na sadu

I když se tu sejdeme třeba jen 4, vzal bych těch 10 sad, aby byla nějaká rezerva pro případné pozdní zájemce. Jinak pokud vás zajímají nějaké detaily, chtěl bych to nechávat tisknout na odlepitelné plastové nálepky s lakem odolným proti poškrábání.

Možná se mi podaří cenu ještě snížit tím, že všechny nálepky přesunu na 1 arch. Každopádně jak budu mít finální informace, tak se ještě ozvu.

20.8.2021 10:36:59

Ahoj, přidal bych se, 2 sady.

20.8.2021 10:56:52

Měl bych také zájem. 
Díky

20.8.2021 14:14:55

Také bych se přidal. 

Koukněte na mojí facebookovou stránku o deskových hrách: https://www.facebook.com/deskhra/

20.8.2021 14:23:52

Ahoj,

Môžeš počítať aj so mnou

 

 

20.8.2021 14:25:47

Ahoj, na https://jure.cz/bsg.pdf se můžete podívat na soubor nachystaný k tisku (jsou to přelepky od základu a rozšíření od krena a caulyho poskládané na jednu A3, přelepky k Daybreak jsou vystříhané tak, aby tam byla jen ta textová pole, žádné jiné úpravy jsem nedělal), díky tomu bysme se mohli dostat někam na cenu 100,- za jednu sadu.

Pro přehlednost pak můžu ještě nachystat diagram, které nálepky patří ke kterému rozšíření.

Během zítřka ještě ověřím, jestli sedí rozměry a objednám to.

30.8.2021 20:22:34

Ahoj, pokud ještě stíhám, také bych se rád přidal. Děkuji.

31.8.2021 08:43:54

@Amperor Jasně, i kdybys nestíhal, tak bych chtěl udělat pár kopií navíc. Myslím, že se mi je dřív nebo později podaří udat.

31.8.2021 10:09:38

Tak finální cena bude 129,- (nakonec bylo potřeba udělat mezi jednotlivými nálepkami větší rozestupy).

Nálepky bych mohl mít nejpozději příští týden u sebe, pak můžeme začít řešit distribuci - za mě je nejlepší osobní předání v Brně, příští týden v pátek odpoledne budu v Praze. Ostatní lokality asi budeme muset řešit poštou, případně zásilkovnou.

1.9.2021 16:29:10

@Jurri bylo by možno si i vzít např. jen Exodus? Pokud ano, ještě bych se přidal.

1.9.2021 18:27:07

Jsem z Plzně, tak za mě zásilkovna. Případně pokud je někdo další z Plzně, můžeme to vzít jednou zásilkou. 

2.9.2021 08:41:19

@Makak Nechávám tisknout celé komplety, ale pokud se do doby, než to budu rozesílat, nerozeberou všechny, co mám navíc (ještě asi 4 nebo 5 sad), tak jednu z nich nechám na rozebrání per partes.

2.9.2021 09:55:46

Narazili jsme s tiskárnou na jednu komplikaci - tak nějak jsem počítal s ořezem přesně podle okrajů grafiky, ale tiskárna nechce ručit za menší okraje, než je 2,5 mm od grafiky (tj. kolem nálepek by byl bílý okraj).

Já teď vidím dvě varianty:

  • nedělat výřezy vůbec, protože 2,5 mm bílý okraj by stejně znamenal, že si to budeme muset vystříhat nůžkama. tohle řešení by znamenalo, že výsledek bude o kus levnější
  • jít do rizika a požadovat výřez bez okrajů i za cenu toho, že tiskárna neručí, že jim to neujede kousek víc do grafiky

Vzhledem k tomu, že je vás tu docela dost zainteresovaných, nerad bych to rozhodoval sám.

6.9.2021 13:34:26

Bez ořezových značek a grafiky přesahujících mimo výsledné přelepky to nikdy neořežou přesně tak jak to chces ty. Takže bych to asi neriskoval a buď si to hold vystřihnem a nebo to předělat aby tam byl přesah a ořezové značky.

6.9.2021 13:50:11

Skoda ze si sa neporadil,

daj to na priehladne nalepkys tym ze das biely podklad pod pismom (alebo iny) a okraj nechas 4-5mm priehladny

6.9.2021 15:11:04

@wlcina uznávám, možná jsem se zeptal špatně: https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/tisknuti-prelepek-a-tiskarna-1340/. Ale díky, příště budu chytřejší.

Primárně jsem chtěl, aby byly nálepky odlepitelné, ty v průhledné variantě nemají, takže nakonec jsem zvolil variantu bez ořezu. Samozřejmě to beru na sebe a nikoho nebudu nutit, aby si to v téhle podobě koupil (jakmile to budu mít, tak každému pošlu DM).

7.9.2021 14:05:13

Přelepky dneska dorazily. Vzhledem k tomu, jak se to nakonec vyvrbilo, beru část nákladů na sebe a budu chtít jen 60,- a nějaké peníze za poštovné. Každému ještě napíšu soukromou zprávu, abychom se domluvili na předání/odeslání.

1.10.2021 12:15:56

Zdar, s některými jsem se bavil, že by ocenili i počeštění karet, tak koho to případně ještě minulo a měl by zájem, tak tu - https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/spolecny-tisk-karty-ke-hram-v-cz-5615/ se řeší hromadný tisk různých karet, mezi nimi i komplet BSG (nevím, jestli se to dostane do tisku hned teď v té vlně, kterou zmiňoval Tangram).

23.11.2021 14:30:26

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne - základní hra stará grafika
Carcassonne - základní hra stará grafika
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas