Battlestar Galactica: The Board Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 293x (Seznam vlastníků)

Battlestar Galactica: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Giochix.it
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

jarafit

postrácené díly

Přílišné hraní se mi poněkud vymstilo chybí mi žetony poškození basestar a pilotovací pro Sharon. Mohl by mi je prosím někdo naskenovat a uložit zde nebo poslat na mail: jarafit@yahoo.com?
25.6.2009 15:08:34

Parxel
Uff, to je úleva... Jsem rád, že nejsem jedinej kdo ji slyší...

Sakra jak tady píšeme tak začínám chuť si znovu pustit celou Galacticu nebo si aspoň dát jeden zoufalý let:)

8.9.2010 20:39:40

trohat 8.9.2010 12:29:15
Cituji: 2.) ale pokud podnikám jen za účelem zisku, vyrobím nějakou úplnou zbytečnost a agresivním marketingem se lidi snažím přesvědčit, že nebudou šťastní, dokud si nekoupí můj produkt ... hmmm přijde ti to fér ?

Moje odpověď: pro drtivou většinu populace jsou deskovky přesně tou úplnou zbytečností. Kdo tedy má rozhodnout co je a co není zbytečnost?

Já bych byl rád, kdyby moje dokázaly samy zhodnotit, co je pro ně zbytečností a co má hodnotu, za kterou jsou ochotny utrácet. Rozhodně se mi příčí, aby to za ně, nebo za mě, dělal někdo jiný! To už jsem zažil. Ti chytrolíni raději vydávali desky Pavla Horňáka namísto Karla Plíhala...

A jinak souhlasím s Diem, že v dnešní době převisu nabídky nad poptávkou je daleko účinnější vyvinout smysluplný produkt a ten pak podpořit reklamou.

Naopak totální hloupostí je myslet si, že co se nelíbí mně, to se nemůže líbit spoustám jiných lidí. Například BSG mne osobně vůbec nechytila. Mám žádat její zastavení, jelikož její zbytečná výroba ničí životní prostředí na Zemi?

8.9.2010 21:54:20

husak
já sem ale nevolal po nějaké regulaci zezhora, jen vysvětluji, proč se mi příčí koncepce, že hlavním posláním podnikání je vytváření zisku

a mimochodem, Plíhalovy písničky jsou tak pěkné právě proto, že je Plíhal skládá pro lásku k hudbě a ne pro lásku k penězům

8.9.2010 23:03:29

Vžijte se
Na tohle téma jsem předevčírem narazil napůl omylem, ale slíbil jsem si, že se tu po mé reakci raději tak za měsíc a pak třeba za rok stavím, kdyby náhodou někdo odpověděl (snazší způsob systém nenabízí). Mno... ;o)

Věřím, že jako odpověď většině těch, co neuznávají duševní vlastnictví, postačí opravdu se vžít do role tvůrce hry, případně všech, kteří se podílejí na cestě hry od nápadu po krabici v ruce (platícího) zákazníka. Kterým z nich přesně chcete zkusit být, že je vám duševní vlastnictví tak volné?

Nemá cenu to dál rozvádět. Problém není černobílý, ale základní prvky celé věci ano. Rozumný pochopí, hloupý bude do krve oponovat, a i kdyby pochopil, z hrdosti si to většinou ani nepřizná. Kolik já už vedl s takovými ignoranty diskuzí? Kdo chce, bude stále klást nové a nové námitky a já nebo někdo jiný je bude do skonání vyvracet.

Jak už někdo nastínil: Oponentne, napiš knihu, slož hudbu, udělej hru, a pak přijď, zúčtujeme spolu ;o)

9.9.2010 14:48:19

ad Františk Horálek
Tak pravíme :)
(když už je čeština moje mateřština)

9.9.2010 15:11:49

kren
To sice je naše mateřština, ale zrovna Galactica s CZ dabingem se fakt nedá... Tam se ztrácí půlka atmosféry a 90% výborných proslovů a hlášek... Někdy holt musí mateřština ustoupit originálu;)

So say we all!

9.9.2010 15:28:49

to Born
Atmosféra je totálně naprd lidem, kteří neumí anglicky a v originále nevědí, která bije. Navíc si myslím, že oproti jiným seriálům není v Galactice dabing až zas tak hrozný.

9.9.2010 15:36:19

Mateřština
Jsem ohledně jazyka také dost patriot, po shlédnutí seriálu v originále s titulky už jsou ale pojmy příliš zažrané. Kyloni mi nejdou přes pysky, i když to dává smysl ;o) "Tak pravíme" v pohodě, ale to už jsme zase v jiné diskuzi.

9.9.2010 15:48:48

ad Vžijte se
Aby bylo jasno, prohlášením o oponentech-tupcích jsem si tak jistý proto, že jím jsem občas i já sám, takže vím, o čem píšu :o)

To ovšem není případ názoru na duševní vlastnictví ;o)

9.9.2010 15:50:24

František Horálek
Hele ty si taky Cylon. Jenom to o sobě ještě nevíš.

10.9.2010 06:32:30

Vybíráme z Bazaru

Kingdom Rush: Trhlina v čase - nová
Kingdom Rush: Trhlina v čase - nová
Akt. cena: 990 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas