Battles of Westeros: House Baratheon Army Expansion

xxxxxxxxoo hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Battles of Westeros: House Baratheon Army Expansion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Battles of Westeros
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Autoři: Robert A. Kouba
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Informace

Po zveřejněném článku, kde ohlašovali vydání této megaexpanze, přibylo první info o scénáři Battle of Blackwater bay, který je asi stavebním pilířem rozšířené.
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=3418
16.7.2012 07:15:21

Blackwater
Tak podle prvním preview Bitvy na Černovodě rozdělené do 3 scénářů se nejmůžu dočkat. Oproti tomu pravidla pro hru až 8 hráčů považuju za pouhý mrzký marketingový tah.

16.7.2012 08:56:49

Pravidla
http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/battles-of-westeros/Support/BW08_Baratheon_Rules_eng_marketing.pdf

Představení velitelů: Stannise a Melisandry.

24.7.2012 08:25:29

Má už někdo?
Nemá to už někdo? Nějaké dojmy?
Celkové mám pocit, že tahle hra nějak usíná, alespoň podle diskuzí a ohlasů na Zatrolenkách. Doufám, že tahle pořádná expanze zase oživí fanoušky:)

29.10.2012 10:24:20

nejsou lidi
mám odehrané 3 scénáře ze základu. Nejsou lidi a čas. Než to vytáhnu a připravím tak rychlejic zahraju dvě jakokoliv jiné deskovky.

29.10.2012 10:38:14

První dojmy
Zatím jsem ještě nehrál, ale komponenty jsou graficky velmi zdařilé. Těším se, až odehraju epický scénář Černovody. To mají celkem slušně propracovaný. Co mě trochu zamrzelo je u jízdy ohnuté kopí, ale to se dá přežít. Horší bylo to, že mi chybí figurka Brienne. Včera jsem ale psal FFG a dnes odepsali, že jí zdarma pošlou. Tomu se říká zákaznický servis. :) Oba dva palce nahoru.

28.12.2012 21:28:32

Bitva o Černou vodu
Tak jsme odehráli tento epický scénář a musím říct, že se jim velmi povedl. Ač se mi zdála třeba Mellisandra svojí schopností přesílená, tak ve hře to zase takové nebylo. Uzdravování jednotek jsem sice párkrát zahrál ale konvertování jednotek soupeře ani jeho velitelů se nekonalo. Jinak honorable je celkem silný keyword a ve spojení s pronásledováním dělá soupeři pěkné peklíčko.
První stage jsem drtivě vyhrál já, i díky obrovskému štěstí v kostkách. Ve druhé stage vyhrál soupeř díky těžké jízdě, která je znát a poslední stage se snažil soupeř zabrat bránu a nepustit mě do města, ale obležení jsem prolomil a zajmul mu devět jednotek oproti třem. Tudíž výhra pro Baratheony a dobyté Královo přístaviště. Scánář je udělaný opravdu parádně, hlavně se mi líbí překročení řeky a wildfire.

5.1.2013 17:31:10

hraci plan
zdravim, chcel by som sa ludi co toto rozsirenie maju opytat, co je na druhej strane hracej dosky (jedna strana je Blackwater bay).

Diky

17.1.2013 16:13:44

bobble
Z druhé strany je prázdná deska jako v Core Setu.

17.1.2013 17:52:55

Vybíráme z Bazaru

Scythe: Vzestup Fenrise (CZ, nová nerozbalená)
Scythe: Vzestup Fenrise (CZ, nová nerozbalená)
Akt. cena: 2900 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas