Battles of Westeros

xxxxxxxxxo hodnoceno 43x (Seznam vlastníků)

Battles of Westeros - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Robert A. Kouba
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vlastní scénáře

Tak, nic takového tu ještě není, tak přidáme další téma k debatování :).
Zkoušeli jste už někdo vymyslet vlastní scénář (nemyslím skirmish, ale normální přednastavenou bitvu, akorát, že si v ní všechno vymystíle sami)? Já mám jeden rozpracovaný půl dne v pokoji :) (dobývání hradu - možná časem nahraju fotky ;)) a ještě mám nápad na další (menší mapa, málo jednotek a každé kolo se mapa ještě zmenšuje (oheň? voda?), vítězné body se dostanou za zachráněné jednotky (určitá místa, kam se musí jednotky dostat, aby se zachránily)).
Tak co, máte taky někdo něco?

PS.: Pokud by se vytváření vlastních scénářů ujalo, mohli bychom si pomáhat s balancováním ;)
30.12.2010 19:57:38

Ecan
Zajímavé. Jak řešíš hradby? O jaké obléhání se jedná?

2.1.2011 22:05:58

to Ecan...
Nechceš se k nám přidat do party.... :-)?

Dáváme teď dohromady několik greyjojských scénářů, kde se určitě nějaké dobývání určitě najde (Zimohrad, Kailinská držba, Pahorek v Hlubokém lese...). Takže rádi využijeme tvého "know-how", pokud Ti to nebude vadit.

3.1.2011 11:46:14

Marvin, laredo
Marvin: Nejedná se o nic, jenom jsem si chtěl zkusit, jak by to mohlo vypadat ;). Přes hradby se může střílet ze směru, odkud jsou podpěry (v hradu jsou podpěry směrem dovnitř). Navíc jsou tam věže, které můžeš dotlačit k řece (tlačíš ve směru, kam jednotka jde) a pak je řeka předchodná bez omezení, pokud se věž dotlačí přes řeku k hradbě, hradba i věž se odstraní. Jinak všechny lannisterké jednotky mají Scorch the Earth (zkoušel jsem to jenom s lučištníky, ale přišlo mi to moc slabé). Pokud budeš chtít nějaké podrobnosti k vyzkoušení, rád dodám ;).

laredo: Klidně, ale nemám zatím moc zkušeností s předlohou (jsem někde za 300 stránkami první knihy). Když mě budete chtít ;)

3.1.2011 12:09:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Manila: The Savage Streets, 1945
Manila: The Savage Streets, 1945
Akt. cena: 1290 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas