Battles of Westeros

xxxxxxxxxo hodnoceno 43x (Seznam vlastníků)

Battles of Westeros - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Robert A. Kouba
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Spoiler

Chcel by som sa touto cestou podakovat milej osobe, ktorá mi práve v popise k hre vyspoilerovala smrt jednej hlavnej postavy. Dakujem.
5.2.2012 20:33:30 | Upraveno autorem (porovnej)

ad spoiler
Víceméně souhlasím, když jsem si kdysi dávno četl popis, tak jsem se taky docela podivil že autor toto prozrazuje hned na (tuším) třetím řádku, nicméně nemyslím, že takováhle reakce byla adekvátní, stačilo jemně upozornit autora, že má v textu spoiler a bylo by lepší, kdyby popis hry upravil ;).

5.2.2012 20:58:57

.
sorry, len ma to strasne nastvalo. necakal som, ze mi niekto skazi knihu popisom k stolovke...

5.2.2012 21:05:00

no ja tam vidim
smrt dvoch postav, som v polovici prvej knihy, videl som serial, tiez to autor popisu hry nemusel hned vsetko vyblabotat, ale ty si tiez hned nemusel pisat stylom co na srdci, to na jazyku.

5.2.2012 21:06:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Spoiler
Onehdá jsem si to tu přečetl také a použil jsem horší slova než co tu padla. Občas to chce u popisu přemýšlet ...

Pro autora či moderátora: Bylo by prosím možno flavor text přepracovat nebo odstranit? Takovýto spoiler tam rozhodně nepatří. Díky!

5.2.2012 21:21:20

to all
Sorry máte pravdu. Snažil jsme se to napsat čtivě a nedošlo mi, že si někdo naběhne:-(

Nicméně si myslím, že krátká zpráva do pošty anebo žádost na správce by byla lepší reakcí, než toto vlákno. Ale pokud se potřebujete vykřiče, OK, beru to:-)

5.2.2012 23:45:04

to all
Požádal jsem Ondru (Zeus) aby vše napravil.

5.2.2012 23:48:48

Spoiler
Spoiler dál ničí zážitky..už by to mohl vážně někdo smáznout

13.1.2013 22:12:43

Spoiler
Jaky spoiler?

13.1.2013 22:38:43

Spoiler
Ale ve vlákně ,,Pokus o předběžný popis hry z dostupných informací:-),, autor nešťastně odhaluje pozadí románu :) hned v úvodu :D

13.1.2013 23:00:33

Vybíráme z Bazaru

Crescent City Cargo
Crescent City Cargo
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 14 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas