Battles of Westeros

xxxxxxxxxo hodnoceno 43x (Seznam vlastníků)

Battles of Westeros - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Robert A. Kouba
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

preklady

existuji k teto hre podobne kvalitni preklady jako k battlelore?
24.12.2010 02:34:32

Překlady
Překlady velitelů a karet už zde jsou, jenom ne v grafice. Na překladu pravidel se pracuje a ten by měl být i v grafice.

24.12.2010 02:36:44

pripravujú sa už aj karty
pripravujem karty pre BoW aj v grafickej podobe, mali by byť v českom aj slovenskom vydaní... iba teraz sa robia korektúry textu, ktorý bude na nich a tiež aj retuše samotných kariet

8.1.2011 20:34:55

jet

Pravidlá a scenáre
Ako to teda vypadá s prekladom pravidiel a scenárov? Robí to niekto alebo to uplne padlo?

7.12.2011 22:01:18

překlad
Psal jsem už jiném v příspěvku, že překlad mám hotový, akorát to nemám vůbec upravené ani opravené. Mám to sem hodit, tak jak to je, nebo mi s tím třeba někdo pomůžete to upravit a dát tomu nějakou formu. Mně osobně se do toho už moc nechce.
V případě zájmu sem dávám ICQ na mě: 252 518 942

9.12.2011 20:32:12 | Upraveno autorem (porovnej)

jet

preklad
Snower: A v akom stave je ten preklad? Chýba tam grafika či su tam aj chyby v terminologii a podobne? Nemožeš to hodiť na nejaky free server zatiaľ?

11.12.2011 22:52:09

překlad
Je to ve fázi, kdy sem podle sebe a za pomoci slovníku přeložil texty. Je to ve wordu, bez grafiky. Je potřeba poupravit některé výrazy, možná i věty. Také je třeba udělat, aby jeden výraz v AJ měl stejnej překlad na všech stránkách, jestli mi rozumíš. Na free server se mi to moc nechce dávat, raději bych ti to poslal mailem, kdyby to nevadilo :)

12.12.2011 18:35:46

to snower, jet, ad překlad pravidel...
Pánové, neberte to tak, že vám v tom chci nějak radit, ale:

a) Pokud sem hodláte nějaká pravidla nahrát, tak prosím, ať jsou s co možná nejméně pravopisnými chybami (korektury) a v co možná nejkonzistentnjší podobě (viz stejné překlady týchž výrazů apod.) Nemusí vypadat stejně jako originální pravidla v pdf, ale tohle je základ. BoW pravidla si to zaslouží :-).

b) I když budou jen textová, není problém do nich "vtělit" obrázky z originál pravidel - to je práce na jedno odpoledne. Přeci jen ty obrázky pravidla lépe osvětlí, často jsou to příklady herních situací.

c) Myslím, že tato pravidla překládal vasekre, který tu taky někde uváděl svou herní terminologii. Zkuste se s ním domluvit, jak je na tom, a vycházet z jeho terminologie.

Hodně zdaru při realizaci pravidel :-).

12.12.2011 19:49:22

Pravidla
Pravidla mám přeložená, jen jsem se teď trochu zdržel, protože mám novou práci a bylo toho dost. Zbývá mi je dodělat graficky a pak je sem uploadnu.

Takže prosím jiný pravidla nedávat. Je hezké, že je má Snower taky, ale napsat že má pravidla přeložená, když se s tím někdo dělal a má to na 99% hotové není zrovna košér. I když je mi jasné, že mi to trvalo dlouho.

12.12.2011 20:16:45

jet

Pravidla...
Vasekre: Ok, tak to je potom iná vec. Tak ked budu hotové, tak sem s nimi. Aj ked som preliezol diskusiu tak zhruba, tak mi to nejak uniklo, že na tom robiš. Tak sa už na to teším.

12.12.2011 20:26:34

to vasekre
Ano, přesně proto, že ti to trvalo tak dlouho, jsem na tom začal dělat taky :) Kdyby mi těsně před koncem nedošla síla a chuť, tak už tu ta pravidla dávno byla. Jsem rád, že je máš a nebudu na těch mojich dál dělat :)

12.12.2011 23:08:58

jet

vaskere
Ešte ak sa možem spýtať na približný dátum, kedy nahodiš pravidlá či budú do Vianoc?
Pýtam sa preto lebo chcem hru dať ako darček a k tomu som chcel dať aj česke pravidlá, preto ked som to tu nenašiel, tak som sa chcel do toho pustiť sám.

13.12.2011 20:59:26

jet
Překlad je hotový, zbývá sepsat rychlý přehled a opravení chyb a nejpozději do čtvrtka 22.12. by to tu mělo být.
Ale ještě nejspíše ne v původní grafice, ale jako pdf s obrázky u důležitých příkladů.

14.12.2011 18:19:59

Stav
Pravidla kompletně přeložená. O víkendu ještě zkontroluju pravopis a věty a pokud to půjde dobře, tak bych je mohl v pondělí nahrát v pdf s obrázky u příkladů. V kompletní grafice ještě nebudou.

15.12.2011 20:04:50

Překlad rozšíření
Vím že to jde pomalu, ale už mi zbývá přeložiz poslední rozšíření a pak to sem hodím.

3.5.2012 17:27:17

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět - exkluzívny KS PLAYMAT CZ
Zaklínač: Starý svět - exkluzívny KS PLAYMAT CZ
Akt. cena: 2175 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas