Battles of Westeros

xxxxxxxxxo hodnoceno 43x (Seznam vlastníků)

Battles of Westeros - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Robert A. Kouba
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Konečně Baratheonské rozšíření?

Na BGG se objevily přeložené rumory z worldofbattlelore.de. Mělo by jít o informace z veletrhu Toyfair 2012 v Nuremberg. Rozšíření by mělo být o velikosti core setu a počet velitelů v něm by měl dorovnat současné počty velitelů na stranách Starků i Lannisterů. Osobně doufám, že to není kec a bylo by i logické, kdyby rozšíření s Baratheonama vydali k příležitosti uvedení Střetu Králů na HBO, kde ti Baratheoni jsou docela ve velkým.

Odkaz na původní článek v němčině: http://www.worldofbattlelore.de/index.php?option=com_k2&view=item&id=227:neue-erweiterung-am-horizont&Itemid=389
14.2.2012 11:25:15

ad Baratheoni...
Tak já jsem ohledně kreativních počinů R. Kouby velmi skeptický. Když vidím styl, že radši vydává malá rozšíření pseudofrakcí ze světa Westerosu (divochy, tullyovce, zbojníky), tak mi nějak k němu nejde, že by najednou vydal velkorod. Nemluvě o rozšíření Fury of the bear k TOI a k dosavadní neexistenci FAQ k němu :-(

Nedávno vyšlo to zbojmické rozšíření (Brotherhood w/o banners), takže teď by měl být chvíli "klid". Mimochodem, nemáte ho už někdo?

FFG je ale v tomto směru velmi chlubivé a obvykle takový počin vytrubují s několikaměsíčním předstihem. Divil bych se, že by na veletrhu v Německu pustili něco do éteru a přitom na svém webu mlčeli jako pěny....

15.2.2012 19:57:14

rozšíření
Já si myslím (a doufám v to), že další rozšíření už bude obsahovat nové rody. Máme tu expanzi pro Starky a Lannistery, Tullye pro Starky a Divočáky pro Lannistery a nakonec Bratrstvo pro oba rody. Takže z tohoto by mohlo i vyplývat. že je čas pro nové rody.

15.2.2012 20:03:08

rozšíření
Já hlavně myslím,že jim už dochází materiál z toho světa na tato malá rozšíření. Ještě můžou jako protiklad k Bericovi vydat Krvavý drancíře Varga Hoata, ale to je tak všechno. Pak ta hra buď umře nebo se budou muset pustit do velkorodů.
Brotherhood hodlám koupit, ale zatím mám ještě asi 60 nenabarvenejch figurek, takže až časem, aby toho nebylo moc najednou.

16.2.2012 08:31:32

Baratheons
Já jsem to říkal:)
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=3216

18.4.2012 23:01:14

Blackwater map board
to zní lákavě.. hmmm :-)

19.4.2012 00:21:28

Baratheon
To rozšíření by mělo vyjít teď v červenci, jestli jsem četl správně? To by do ČR mohlo dorazit tak do října?

16.7.2012 17:51:33

Shiffty
tak to myslím že ten stejný měsíc to bude u nás. Některé obchody jsou hodně rychlé.

17.7.2012 06:34:32

jen taková úvaha
když si čtu znovu ten poslední článek píšou že ke hraní budeš potřebovat Coreset a Lannisterské rozšíření. Věřím v rovnováhu vesmíru :-) a třeba se dočkáme toho oficiálního rozšíření na Greyjoye, kde zase budou soupeřit se Starky o Zimohrad nebo Pahorek v Hlubokém lese.

17.7.2012 08:40:41

Lumirius
To by bylo určitě super. Námětů na dobré bitvy je tam určitě hodně.
Jinak cena Baratheonů bude asi stejná jako core setu, když jsem se díval co všechno má obsahvat?

17.7.2012 11:27:06

Shiffty
Nejsem prodejce ani majitel obchodu, možná předchozí příspěvek tak nějak vyzněl :-)
Díval jsem se na FFG stranky a je tam cena 69,99 a Coreset stojí 79,99.
Tak asi něco levnější než základ, protože to není samostatně hratelné.

17.7.2012 12:03:55

Vybíráme z Bazaru

Robinson Crusoe + Záhada ztraceného města
Robinson Crusoe + Záhada ztraceného města
Akt. cena: 2999 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas