BattleLore (Second Edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 35x (Seznam vlastníků)

BattleLore (Second Edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Richard Borg
Robert A. Kouba
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Doporuceni?

Ahoj.shanim neco dobreho pro dva hrace, fantasy svet preferuji nejvice, doporucili by ste mi stale tuto hru, nebo je dnes neco lepsiho? Diky
31.3.2018 11:28:53

Doporučení
Tak určitě se vždy najde něco lepšího a každý další den přináší nové a nové pecky, ALE pokud chceš vidět dvě fantasy armády, které se pomocí svých bojových (kostky) i magických (karty) schopností nemilosrdně rozsekávají na kusy, je tahle hra jasná volba. Atmosféra, že by se dala krájet. Házení kostkami, kdy bys vylítnul z kůže. A hlášky vyhrávajícího protivníka, že bys ho zabil (do chvíle, než se štěstěna otočí a zvítězíš o jeden nebo dva body). Jedna z mála her, která tě po vyhrané bitvě opravdu donutí ponížit soupeře vítězným tanečkem :-D

31.3.2018 18:22:59

vzdycky je neco lepsiho ...

Tahle hra je super, ale nemusi sedet kazdemu, protoze obsahuje mechaniky, ktere dost ovlivnuji hru pomoci nahody. Pocinaje kostkovym soubojovym systemem a konce kartami taktiky. Ten system te uplne nezarizne, ale muze te omezit a je potreba se situaci kazde kolo prizpusobovat. Mam kamrada ktery to proste nedaval a nechce to hrat.

Jinak z dalsich dvojkovek bych mohl doporucit:
Fantasy - war of the ring, dungeon twister: Prison, claustrophobia
Scifi - earth reborn, star wars: Rebels

31.3.2018 18:37:35

Za me ano, ale....
v posledni dobe sem si oblibil runewas miniature game. Vice mozosti, ale raky investovanych penez. Kkidne mi napis o ukazkovou hru;-)

31.3.2018 18:40:29

Battlelore
Mejlo: To máš pravdu, náhody tam přiměřená dávka je a podle mě do těchto her patří. A jak jsi psal, ani karty tě v této hře nezaříznou, což je například proti Memoiru 44 dost podstatný posun dopředu. Ale jak říkám, náhoda prostě k bojovým hrám patří, a pokud chceš vyloženě bojovku bez náhody, dej šachy :-)

Skate2hell: Jinak, pokud tě opravdu bere fantasy svět a nemusí to být vyloženě bitevní záležitost, určitě koukni na Descent (samozřejmě s appkou), nebo, pokud vládneš anglickým jazykem, na Gloomhaven...

31.3.2018 18:51:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Architects of the west kingdom
Architects of the west kingdom
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas