BattleLore - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kostky

Měl bych další dotaz. Řešil už někdo někdy nějak (to je obrat) problém s opotřebováním kostek? Přece jenom po těch více než 100 partiích jsou poměrně opotřebované a barva se ztrácí. Když si koupím obyčejné kostky a přelepím přelepkami, bude to funkční, ale nebude to ono. Má někdo nějaký lepší nápad?
29.1.2009 11:00:44

To The Hammer
Ahoj, záleží jakou máš edici Battlelore.Pokud půjdeš na jejich stránky, tak tam najdeš odkaz na opotřebování kostek.A pokud budeš mít první edici tak ti je zdarma pošlou jako reklamaci. Já už mám druhou a nemám nárok. Takže to budu řešit další vrsvou laku.A nebo jinak, ještě nejsem rozhodnut.

29.1.2009 11:16:27

Kostky
Já jsem kostky hned jak jsem zjistil že se opotřebovávají nastříkal bezbarvým lakem a zatím nemám problém.Ale hrál jsem s takto upravenými kostkami zatím jen 9krát,tak uvidím co to bude dělat později.

29.1.2009 17:06:26

To Alex
Já si myslím, že by ti to už problémy nemělo dělat.Záleží jaký lak,ale už to, že tam je další vrstva tak to bych strach neměl. Zeptám se možná blbě, ale nemáš problém s vyvážením kostek? Myslím zda nehází špatně. Toho se trochu bojím...

29.1.2009 17:51:36

kostky
Já mám hru z edice, která nespadá do té se špatnými kostkami, ale i tak byly poměrně brzy dost opotřebované. Tak jsem jim napsal, požádal o kostky, navíc o několik figurek, které chyběly nebo byly příliš zdeformované a bylo mi velice ochotně vyhověno ... takže doporučuji určitě zkusit napsat a požádat o nové kostky, třeba to taky vyjde.

29.1.2009 19:41:58

To SSZGSA

29.1.2009 21:30:22

To SSZGSA
Myslím si ,že problém ve vyvážení není.Problém mám jen v tom ,že zeťák téměř vždy vyhraje,protože má neuvěřitelné štěstí na kostky.A to měl také před nastříkáním kostek.BattleLore je fantastická hra,ale náhoda tady hraje bohužel velkou roli,alespoň se mi to zdá.Naposledy jsem začal používat na kostky speciální věž,kterou jsem omrkl na BGG a moc se mi líbila.Udělal jsem si ji podle sebe z polystyrénu,ale ještě ji nemám nabarvenou.Až bude hotová dám foto.

29.1.2009 21:42:52

To Alex
Na foto se budu těšit..
A co se týče té náhody tak to beru jako pozitivum.Protože to beru jako skutečnou válku.Tam rostě taky existuje náhoda.Což je někdy fajn..:D

29.1.2009 22:14:40

Náhoda
Souhlas se SSZGSA. Náhoda tam je, ale pro mně je to pozitivní, neboť ta náhoda tomu dává ty zprávné emoce a napětí. Jako v každám boji, můžeš být dobrý, můžeš mít skvělou strategii ale MUSÍŠ mít štěstí.
Ta věž by mě taky zajímala

30.1.2009 06:24:43

to Merlin
ahoj, chcem sa opytat kam konkretne si pisal a odkial ti to posielali? nechcel by som zase niekoho ruinovat :D /ale tie kocky mne trochu sklamali :/

30.1.2009 10:28:15

the hammer
bacha na emoce ;) priatelka to uz jednou kvuli emocim se mnou odmitla hrat.... tak nejak ji to moc hazelo /no vazne - sla negdy i do 70% uspesnosti hodu/ to sem mohl delat co sem chtel a ty moji chcipaci nehodili prilbu ani za nic /este k tomu historicky scenar...grr

30.1.2009 10:31:08

Náhoda
Náhoda je sice pozitivum,ale když ze dvaceti her vyhraji sotva dvě, tak to trochu štve.Samozřejmě ,když hraji Tikala a stále vyhrávám ,tak to také omrzí.Takže náhoda ano,ale jak říkám "všeho s mírou".A nebo prostě BattleLore neumím a to by mě mrzelo ještě více.Co se týká věže na kostky,tak to ještě chvíli potrvá,protože teď nestíhám,ale slibuji,že fotky tady dám.Už jsem nějaké barvené vojáčky poslal,ale zatím jsou na schválení,tak uvidíme.

30.1.2009 16:49:11

DiceTower
Dvě DiceTowery jsem si udělal už před vánoci. Až budu mít čas tak sem hodím fotky.

30.1.2009 20:42:48

dice tower
taky na jedné pracuju, dřevo už mám nařezané...zatím bude k Yspahanu, později snad k Battlelore nebo Titan, podle toho pro co se rozhodnu :)

30.1.2009 21:21:32

to Voloda
Jo tak to už si fakt nepamatuju, je to asi rok ... bylo to v době, kdy taky posílali opravenou verzi karet na Call to Arms ... Každopádně teď už Battlelore vlastní Fantasy Flight Games, takže to bude asi všechno jinak ... to jsem si prve neuvědomil ...

31.1.2009 16:12:09

koupím kostky
Nevíte někdo jestli a případně kde, by se dali koupit kostky k battleloru? poškodil jsem je špatnou volbou laku, kterým jsem je chtěl přetřít:-(

24.11.2009 18:13:21

to zluda
Napis si primo na FFG. Poslou nove. Jejich zakaznicky servis je výborný.

24.11.2009 18:46:01

ajaj
Zase se mi někam ztratily háčky a čárky :)

24.11.2009 19:12:14

technická podpora :)
Na FFG se objevil nějaký článek týkající se kostek z BL. Mohl by někdo jazykově znalejší nastínit, o co tam kráčí?
Předem děkuji....

25.11.2009 06:21:11

kostky
Z mou chabou anglinou a překladačem google (super věc) jsem pochopila, že battlelore prodává kostky k battlelore. Je to myšlená jako sada navíc, pro ty, komu přijde 12 kostek málo. Je pravda, že leckdy si od soupeřky půjčuji.

25.11.2009 06:45:27

Aha
to, že ty kostky prodávají jako navíc, jsem z toho taktéž nějak vyrozuměl, ale nevěděl jsem, jestli to nemá nějaký speciální a zajímavý důvod...díky
Jinak myslím, že těch 12 kostek v pohodě stačí, soupeři mají k sobě "blízko", takže není problém si v případě potřeby vypůjčit....ale proč ne, zase to pomůže těm, co mají ještě třeba ty staré, nebo poškozené kostky...díky

25.11.2009 06:52:38

ad.díky
jsem se s tím děkováním nějak rozjel :)))

25.11.2009 06:54:09

důvod
Aspoň jsem tam žádný speciální důvod nenašla :) A myslím si, že těm co mají ještě ty staré vadné je budou nadále měnit grátis.

25.11.2009 07:29:27

Kuba

Extra sada kostek k dispozici
Nedávno jsem si koupil ve Státech základní sadu Battlelore, a koukám že tam mám jednu extra sadu kostek. Tak kdybyste někdo měli zájem, dejte vědět :o)

22.6.2010 12:50:36

Kuba
Ty radši než to někomu věnuješ, jestli to náhodou není ta sada opravených kostek, které se nerozmazávají.

22.6.2010 13:05:24

kostky - nápad
jak je v BoW, že slabší jednotky lze jednodušeji hodit na kostce, tak jsem si říkala, že pokud koupím devítistěnky(pokud existují) a dám 3 zelené, 2 modré, 1 červené jednotky + prapor + meče + Lore a mám malou, ale logickou modifikaci - teď jenom sehnat dřevěné devídistěnky a je to
ale s těma zonama mě nic nenapadá (taky mě štvou) - jenom snad, že by měl člověk např 3 žolíky (plácám) a mohl je použít během hry a na vynešené kartě vy pak neplatili zony, ale jenom počet aktivovanejch jednotek

prosím o připomínky a názory, zatím nad tím přemýšlím jen tak vlažně - není to promyšleno ani na 90%

27.10.2010 10:59:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Exit: Lodní deník 1907
Exit: Lodní deník 1907
Akt. cena: 120 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas