BattleLore - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

chajim

Battlelore vs. Memoire 44

Zajímalo by mě, jestli se vyplatí si kupovat Battlelore, když vlastním Memoire 44. Jaký je mezi tím rozdíl?
27.11.2009 15:10:32

náhled začátečníka
Kromě toho, že Memoire je druhá světová a Battlelore je fantasy středověk, tak můj osobní pocit je ten, že Battlelore je zajímavější a pestřejší hra. Připadá mi trochu víc strategičtější Battlelore než Memoir. Co se týče základních krabic, Battlelore podle mě nabízí trochu víc možností než memoir. To je můj osobní pocit.

27.11.2009 15:27:52

Battlelore vs. Memoire 44
treba si zistit co ta bavy ci WWII alebo stredovek a fantasy pokial WWII tak memoire 44 ak stredovek a fantasy tak urcite battlelore ja mam sice iba battlelore a memoire nepoznam ale mne sa pacil viacej stredovek a hlavne fantasy styl hry
dalej battlelore je trocha zlozitejsi ako memoire ale o to lepsi
zaujimavejsi a pestrejsi ako memoire
hracie systemy su porovnani rovnake ale battlelore ma pridane viac moznosti pre jednotky je tu moralka jednotiek atd atd
pri kupe battlelore na teba vykukne niejakych 210 figurok skoro 5 kg krabica nabuchana vecami
podla mna je battlelore jednicka vo vybere ale to je moj nazor

28.11.2009 12:14:00

Battlelore vs. Memoire 44
a ak by si sa rozhodol pre battlelore tak mi napis sukromnu spravu a poviem ti kde to mozes kupit dooost lacno

28.11.2009 12:24:35

Mame Memoir a hejno rozšíření a hrajeme ho dost často. Kdežto Battlelore máme jenom základ a rozšíření určitě kupovat nebudeme. První jsme měli Memoir a do B. jsme šli, protože všichni říkali, že je lepší.

Ano, B. je rychlejší a akčnější, ale nikoho si u nás extra nezískal.

Pro mě je hmatatelnější tank a ostatný drát než vyděšený trpaslík s praporcem. Prostě M. mi sedí více tématicky.

Doporučuju si někde B. vyzkoušet, pak budeš hned vědět, jestli jo nebo ne.

28.11.2009 13:20:52

rbx

chajim
myslim, ze je to zbytecnost. Vrazet penize do stejneho systemu, jen hozeneho do jineho sveta by mi bylo lito. To bych radeji ty penize vrazil do vicero deskovek.

28.11.2009 13:29:36

Díky
Dík za názory, ještě to promyslím.

28.11.2009 13:48:18

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail, The Last Knight, Age of Legends ENG
Tainted Grail, The Last Knight, Age of Legends ENG
Akt. cena: 1999 Kč
Končí za: 18 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas