BattleLore - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Battlelore: Bearded Brave - oznámeny

Zkráceně řečeno oznámeno 4 druhy nových jednotek pro trpaslíky, a vypadá to na nějaké medvědí jezdce a novou střeleckou jednotku co se zatím ví.
Celkem 40 nových figurek, 27 karet.
Prý že v brzkých týdnech další info.
viz. info na FFG.
4.9.2010 02:02:39

to Khalashnikovf
jj koukal jsem na to - "Stateční vousáči" vypadaji jako rozsireni, ktere si po delsi dobe opet mozna koupim... Rada z tech, ktere byly vydany me neprisli nijak zajimavy.

4.9.2010 13:06:15

Kubis
To poslední gobliní rozšíření je opravdu bomba. Díky němu lze konečně z goblinů vytvořit opravdu plnohodnotnou armádu. Trpaslíci měli díky skotským válkám jednotek už dost, natož teď narch tohleto.

Doufám jen v to,že příště půjde na řadu Obnovení stoleté války a hned k tomu další "Stoletá válka 2" :)

4.9.2010 16:03:35

Nové info
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=1613
Popis zbraní Spy Glass (zkráceně dostřel plus jeden hex plus jedna kostka, funkčnost jako goblinní bubeníci)
Mighty Bolt Tower (v podstatě statická střílna s extremním dostřelem 5 hexů, ale nemožností útěku či kloudnýho pohybu)

16.9.2010 22:57:05

Spy glass
...je naprosto parádní. Hrozně se mi na Battleloru líbí ta možnost nahradit jednu figurku nějakým bonusem. Jak ale vlastně funguje jejich eliminace? Náhrada jde až jako předposlední před vlajkonošem ?

16.9.2010 23:31:58

Havelock
Přesně tak, to máš jako bubeníci u goblinů. Náhradní jednotka umírá před vlajkonošem.

17.9.2010 11:06:46

Vybíráme z Bazaru

Pirátské kostky
Pirátské kostky
Akt. cena: 185 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas