BattleLore - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Battlelore a turnaj

Někde se tady diskutovalo o možnosti trunaje. Tušíte někdo, jak se BL na turnajích hraje? Pokud by se totiž hrálo podle normálních pravidel tak to bude některé hráče svádět k přílišnému taktizování a vyčkávání. Pokud bych opravdu moc chtěl vyhrát, tak si umím představit, že bych jen minimálně postupoval dopředu (tak abych vždy držel maximálně uzavřenou formaci) a čekal bych na výhodné command karty či kouzla. Napadá vás, jak takovému hernímu stylu zabránit?
3.2.2009 14:00:25

no mne hned napadol
cas - doba hrani je cca 60min, ale to je tezko posudit. priatelku napadol odehrany pocet kol:zisk vytaznych vlajok - coz je zase docela zlozite na sledovani kol... ale predpokladam, ze vydavatel nebo negdo na ofic. strankach se tomuto problemu venoval..

3.2.2009 15:11:04

To Turnaj
Ano, psalo se o něm a zařizuji to.Je toho už hodně vymyšleno a 20.2. jedu domlouvat místo.Takže to vidím tak,že k 1.3. bych dal první oficiální informace.Zatím, a opravdu zdůrazňuji že ZATÍM to vypadá na turnaj pro 10hráčů.Záleží na prostorech a hlavně na čase!Pokud mě budete chtít kontaktovat a třeba něco navrhnout neváhejte.Ale neslibuji, že to vždy bude po vašem.Je toho hodně a času v ten den málo.:D

3.2.2009 15:45:35

no a na kedy
vidis samotne hranie? ja mam tak nejak vofixovane, ze by malo byt az behom leta /nebo som tu diskuzi pochopil spatne?/ kazdopadne ted uplne ani nevim v jakem meste des domlouvat to misto... ja su ted hodne v blave ale doufam, ze se bud trhnu nebo to bude az v lete a idealne v brne :D

4.2.2009 08:57:59

to voloda
Ahoj, ano, plánuji to hned krajem prázdnin.A jelikož hodně lidí psalo že by jim vyhovovalo Brno, tak se budu snažit aby to bylo v Brně..

4.2.2009 10:33:10

ok, super
tak to myslim, ze by nemusel byt problem vybavit nake miesto v rytierovi. mozna by slo i ukecat turnaj a na neho nake ceny ne? estli by si s tym potreboval pomoc, tak koncem mesiaca budu urco na par dni v brnu.

4.2.2009 10:44:36

To Voloda
Do brna jedu 20.2. takže se pokusím sehnat to místo.Černý rytíř mě napadl takže se tam pokusím zeptat.A pak když tak dám echo.Kdyby mi to nevyšlo, dostal jsem návrh do ostravy klubu Korunka. Ale tohle vše je zatím dost předstihu.A hlavně není nic zaručené. Ceny taky chci ale jelikož to bude opravdu první turnaj v Battlelore tak bych možná až tak moc nehrotil.Jde nám hlavně o to abychom si zahráli, pobavili a hlavně něco vytvořili. Jinak první cena bude na 100%!Ale co, to ještě neřeknu..

5.2.2009 01:56:39

turnaj
Taky to vidím jako SSZGSA. Byl by to první pokus o turnaj v Battlelore v našich končinách, tak bych to vůbec nehrotil, mělo by jít hlavně o setkání fanoušků této hry s cílem dobře si zahrát a pobavit se. Nikdo s tím nemá zkušenost, takže to nebude jednoduché. A hlavně je třeba ocenit SSZGSA, že tu myšlenku nenechal zapadnout a jde za tím.
PS: Ostrava by byla wonderful :-)

5.2.2009 06:29:13

Turnaj
Když by to dopadlo dobře a třeba se turnaj líbil, nebyl by pak problém vytvořit něco co bude pravidelného a časem i dokonalejšího. Možná, že pak, pokud by už turnaj byl ve známosti, se mohlo uvažovat o oslovení FFG a jiných společností o ceny nebo podporu.Ale tohle je opravdu hudba budoucnosti.Všechno to jsou jen přání které by mohli vyjít.
Podle mě je třeba ocenit i tebe The Hammer!Děkuji za pomáhání a ucelování!:D ( Tak a máš to! Už jsi v tom taky!:D Ne,nemyslím to špatně!:) )

5.2.2009 10:55:28

no ja myslim, ze uz snad i naprve by nemusel byt problem
my sme jednou taky zacinali s nakym "turnajovanim" a peter slibil ze zabezpeci i ceny, ale mnelo nas byt aspon 8 co se nakonec ukazalo jako jediny problem

5.2.2009 14:06:22

machista

Turnaj
Ahoj lidi do turnaje jdu taky. Jestli by byl problem s mistem u nas v Tisnove mame herni klub odysea kde uz jsme poradali ruzne turnaje. No a pro ty prespolni se da v klubu i prespat.
www.odyssea.tisnov.cz/

6.2.2009 11:44:11

Turnaj v Brně..
Ahoj,
tak jsem mluvil s klukama v Černým rytíři v Brně a není problém.Takže, chci se domluvit kolik vás má zájem a kdy asi to vše spáchat.Datum ještě není stanoven,kluci sami říkali, že je ještě brzo ale ať pak napíšu. Tak mě by vyhovoval termín 10.7. a dál. Ale vím, že to je půlka prázdnin, takže pak od 15.6. třeba do 30.6. Rozhodně pište...Počet hráčů bude omezen.Zatím počítám s 10 hráči...

23.2.2009 13:26:08

SSZGSA
Škoda že ho nepořádáte v Praze,Brno je pro mě daleko.

23.2.2009 21:46:37

Vybíráme z Bazaru

Museum Pictura CZ
Museum Pictura CZ
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas