Barbarossa: Kiev to Rostov

xxxxxxxxxx hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Barbarossa: Kiev to Rostov - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Tony Curtis
Vance von Borries
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kampaň

Tak jsme včera s klukama asi za 4 hodiny udělali setapouch :) V rámci mého předsevzetí jsem uchytil Jendu, Falca a Olafa a jdeme do plné kampaně. Pravidelné reporty i s fotkama budou samozřejmostí.
První report "kaming sůn" :)
6.1.2012 07:21:11

sydo
Trošku jsem si myslel, že do toho olafa navezete. :) Tak to se přijdu teda podívat, jak to vypadá rozložené. :)

6.1.2012 08:41:24

Elenistar
Olaf slezl dolu, podival se, jak je to rozlozene a zarval - "Ty vole, to chci hrat taky!" :D

6.1.2012 08:53:50

sydo
už se těším na reporty a závidím. na jak dlouho to odhadujete?

6.1.2012 09:19:04

kandelabr
Ja radsi nic neodhaduju :D Jeste musime udelat nejaky pracholap nebo dekl, aby pak za zetonkama nezustavaly stopy, kdyz se budem schazet jednou za tyden - 2 tydny.

6.1.2012 09:30:47

Olaf a hraní
Je to prostě jednoduché... člověk stojí u té obrovské mapy a najednou má pocit, že mu utíká něco co je unikátní a epické..a srdce zabuší touhou být u toho.. :)

Lidi.. to je tak monstrozní!!! Chci už zase zahrát.. bez ohledu na to zda něco mám v programu.. :D

6.1.2012 10:19:54

rbx

sydo
no, koukal jsem na to a je to hodne hezke, ale zase aby to tam bylo rozlozeno pul roku, ta asi nevydrzi, takze byste se meli dohodnout na necem pravidelnem a dat si nejakou lhutu, do ktere to chcete dohrat. Navrhuji dva mesice :-)

6.1.2012 12:46:54

Radek
Ještě u stolu jsi říkal půl roku.. :)

6.1.2012 12:50:50

uaa
Tak asi radeji zahrajeme ten Krym :(

6.1.2012 12:50:54

Jenda
Pul roku by byla jina :) Stejne by tam ten stul zahalel - hrat se bude nahore a dole je zima, tam vydrzi jen pravy wargamer!

6.1.2012 13:05:53

rbx

sydo
ja tim jen chtel naznacit, ze byste si meli dat nejake terminy a opravdu se to snazit dohrat. Pul roku uz me prijde hodne, leda ze byste si vymysleli nejakou desku, ktera se bude tahat ke stropu, Olaf to urcite zkonstruuje, kdyz je do toho zahackovany. Neco podobneho meli Novakove ve svem byte a tahali tam ten model zeleznice v Dynastii Novaku.

6.1.2012 13:32:41

kampan
jako pote co jsme to postavili tak "brix were shat"

6.1.2012 14:29:22

Rbx
Stropni deska je wargameruv mokry sen. Kdyz ji nekdo zkonstruuje, ja ji zafinancuji. Jen mi to prijde zbytecne, kdyz je ten prostor dole zatim nevyuzity. Ale chapu ze za pull roku muze byt vse jinak :)

6.1.2012 14:37:04

rbx

Sydo
jasne, ted to je takto, takze proti tomu nic nemam, ale o te desce se s Olafem pobavim, daly by se tam pak stridat party a vy byste nemuseli byt nicem omezovani. A Olaf umi vse, takze by to nemel byt problem.:-)

6.1.2012 15:36:54

deska
deska zni jako narez, ja myslim ze bychom ze klidne na ni wargamerovsky slozili :). Pff uz se tesim az budu kosit vase SSsacky.

6.1.2012 18:55:58

zacatek
Tak setup mame za sebou, budu psat pravidelne reporty a to i s obrazky. Ale jelikoz reporty na ZH obrazku nepodporuji, dovolim si sem hodit odkaz na draci blog, kde budou reporty kompletni.

http://goo.gl/2wcH5

6.2.2012 09:06:34

konec :D
Mno, tak po Burning Blue je plna kampan Barbarossy dalsi hrou, pred kterou jsem se musel sklonit. Cozpak pravidla, ale muj mozek patrne nejak celkove neni schopen pobrat operacni hry, zvlast v tomto meritku. Tak jsme s Jendou rekli, ze nejprve sjedeme Crimeu a nacvicime strategie a az pak se mozna vrhneme na Kiev. Uhlidat celou frontu, distribuci zasobovani, letecke podpory, zenistu, soudrznost tankovych divizi, posily a odchody a to vse s nejakou celkovou koncepci, to nedavam :( Mozna ve ctyrech, ale nejprve nabrousit pravidla na tom Krymu. Ale jednou, jednou to pujde :)

6.3.2012 08:17:42

rbx

Sydo
Takze je dole volno? :-)

6.3.2012 08:51:25

rbx
Jo jo :) Ty delas, jako kdybys s tim mel velke plany ;)

6.3.2012 09:08:22

Vybíráme z Bazaru

Blood Rage CZ 2. edice
Blood Rage CZ 2. edice
Akt. cena: 1700 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas