Barbarossa: Kiev to Rostov

xxxxxxxxxx hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Barbarossa: Kiev to Rostov - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Tony Curtis
Vance von Borries
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

demo

17.2. od 20:30 východního času dělá GMT ventrillo demo. Podle všeho by pak mělo být zpětně stažitelné. Ačkoli se vztahuje ke Kievu, základy jsou stejné, takže by nám mohlo posloužit i k naučení Crimei.
14.2.2011 15:03:12

240 min?
pcha, filler :)

14.2.2011 15:07:50

kandelabr
No nevím, kde na to přišli, tohle je záležitost na týden, pokud si člověk vezme dovolenou :)

14.2.2011 15:10:09

sydo
no proto, už jsem se lekl, že ses dal na rychlokvaškové párty hry :)

14.2.2011 15:20:14

provokace
to je hrozny, ted koukam na fotky a je to... (vite co bych rekl :) ). Proste to je povinnost zahrat.

31.3.2011 23:41:12

učení mučení
Žetonky mám vyloupány, teď se na druhý pokus prokousávám pravidly. Objevil jsem také tuto fanouškovskou stránku, kde je to celkem promakaný přehled hry. Zkusím se na to kouknout a pak si vzít něco z toho dema. Ale stejně to nakonec vidím tak, že si doma vezmu nějakou tu malou mapku a budu si šoupat žetonky sám, abych to konečně pochopil, zatím dost tápu.

http://www.wargalley.com/efs/index.php

8.5.2011 13:38:57

Těším se..
A jak... já když to vidím doma rozbalené.. tak z toho šílím.. :D Těším se až to budeme umět a v týmech zahrajeme.. jak tedka hrajeme to ASL a je nás víc, je to úplně jiný zážitek ze hry.. Rozhodně to posunulo hraní wargames zase o kousek dál..:D

Jinak jsem osobně moc zvědav jak bude vypadat Stalingrad.. :D Jen co se tam se Sydem dostaneme (snad budeme hrát spolu ) tak vytáhneme modul ASL a rozhodne se o tom tak jak má! V boji o každý metr!!! :D Bude to sice hraní na deset let ale i tak do toho jdu! :D

11.5.2011 09:54:01

SSZGSA
ja uz se tez nemuzu dockat, ale ta pravidla jsou opravdu silene napsana, hrozne nejasne, treba jen u pitomeho pohybu po zeleznici mam x otazek :( Na vikend si rozlozim nejaky ten ucebni scenar a pustim se do toho, jinak to nepujde. A taky konecne skouknu to demo.

11.5.2011 10:14:35

uceni
Tak jsem si v nedeli rozestavil scenar Battle for Sumy, chvili s tim soupal podle tutorialu a za chvili zjistil, ze me tyhle male mapy bez zasobovani a zeleznice vubec nebavi. Proste to budeme muset zkusit poradne, nejake pumprlikovani okolo jedne vesnice je o nicem :)

16.5.2011 09:12:34

slovenská B-534
koukám, že se na jeden žeton dostala i čs. předválečná Avia B-534. Pěkné, opravdu pěkné : ) Jinak bratia Slováci tam před Rostovem dostali strašlivě na prdel. PS: Překlad do čj aptrně neexistuje že?

16.5.2011 13:03:16

Ramzke
Slovaci pri Rostove na prdel? Pocas Ruskej protiofenzivy na sklonku 41 to boli Nemci kto dostal na prdel. Slovaci tam hrali piate husle a do bojov velmi nezasahovali. (Jedinu vaznejsiu porazku zaznamenali este pred tym pri Lipovci kde padlo 60 slovenskych vojakov.) V lete 42 bola slovenska rychla divizia pri Rostove naopak velmi uspesna. S ohladom na ich malu pocetnost a slabu technicku vybavenost boli slovaci vcelku platnymi spojencami, kym im v 43-tom nezacala katastrofalne klesat moralka.
O letcoch to plati dvojnasob hlavne od 42 ked prezbrojili Avie na Bf109. Len skoda ze bojovali na zlej strane. :(

16.5.2011 13:49:02 | Upraveno autorem (porovnej)

to Gaspar:
ok, díky za info a beru v potaz. Jo na ME-190 už to byla jiná káva (Ján Režňák celkem 32 potvrzených vítězství).

16.5.2011 19:32:08

Vybíráme z Bazaru

Zahrajte si CCG Doomtrooper - hrací balík Kapitol
Zahrajte si CCG Doomtrooper - hrací balík Kapitol
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas