Azul - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Michael Kiesling
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Který Azul byste doporučili?

Říkal jsem si, že po Sagradě bych zkusil nahlédnout do světa Azulu - kterou z několika azulích her byste doporučili na vyzkoušení/pořízení a proč?

27.3.2022 12:09:42

Já osobně mám nejradši trojku. Podle mě nejlíp vypadá a mně se nejpříjemněji hraje - v každém tahu mám pocit relativně největšího množství možných alternativ.

Dál jedničku - tam už se v následujících tazích cítím trochu svazován tím, jak jsem začal, což může někdy vést k frustraci.

Dvojka se mi nelíbí.

A uvidíme, co čtyřka, na první pohled je už na mě trošičku příliš komplexní, je to posun od jednoduchosti a čistoty mechaniky k hlubší strategii, na což v podstatě nemám buňky.

Překladatel pravidel nejen pro fu Mindok

27.3.2022 13:47:31

úplný súhlas s Karlem, presne tak to máme aj my

27.3.2022 21:25:17

Máme doma všechny tři, hrajeme většinou ve dvou s manželkou. Nejraději máme první Azul, ze všech tří je jeho design nejčistší, ve dvou se navíc dá dobře hlídat soupeř, ale je mírně prasící :-).

Vitráže sintry nám nejdřive úplně nesedli, ale časem jsme so ho celkem oblíbili. Tím jak se tam mění destičky tak mi příjde variabilněší než první Azul, ale ve dvou taktéž celkem prasící.

Letohrádek máme nahraný nejméně ze všech, určitě je je ze všech tří nejkoplexnější, místy mi přišel trošku překombinovaný. Ale určitě bych ho nezatracoval.

Za mě doporučuji první Azul a postupně dokupovat další. V regálu ty tři krabice vedle sebe vypadají stylově :-).

27.3.2022 22:50:30

Vybíráme z Bazaru

Střední čechy
Střední čechy
Akt. cena: 499 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas