Attika - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: undefined
Vydavatelé: 999 Games
Hans im Glück
Kaissa Chess & Games
Rio Grande Games
Autoři: Marcel-André Casasola Merkle
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hrál někdo

konečně se tu objevila tato hra...hrál ji někdo? Na hrajeme.cz je jedna pochvalná recenze, ale to je pro mě málo :), navíc je skoro 4 roky stará, chtělo by to nějáké čerstvé názory :). Graficky se mi líbí hodně. Česká pravidla jsem nikde nenašel, anglické se mi momentálně číst nechcou
21.3.2009 11:27:07

Hral;)
No, na recenzi to teda neni, protoze uz jsem to chvili nehral, her mam proste moc:). Povazuju ji za moc peknou, prakticky kazdy kolo se musis tezce rozhodovat, jakou akci zahrajes a navic neustale bojujes se souperem o uzemi...

22.3.2009 10:57:39

aneken
a nepřikládáte na planetě ke hře CZ pravidla?

22.3.2009 11:06:54

Attika
Já ji měl, hráli jsme tak cca 10 partií. Pak jsem ji prodal, protože zbytek rodiny nějak nerozdejchal německý názvy na kartičkách :) Mně se to ale docela líbilo, hodně mi to připomínalo AZ kvíz ,co běží v televizi :-D Určitě ale hra, která je hratelná velmi dobře i ve 2 lidech!

22.3.2009 14:42:15

Richmond
německý nápisy mi taky vadí ( ale bohužel u hry Goa jsem se s tím musel smířit, protože anglická už asi sehnat nejde ). Ale pokud jsou u popisku hry na planetě správné informace, tak by měla mít anglické nápisy. Tím az-kvízem myslíš jako nějáké spojování řetězců značek ( budov ) nebo něco podobného? :)

22.3.2009 15:02:33

Pravidla
Bohuzel ne, ale alespon je to komplet anglicky:)

22.3.2009 15:17:10

Attika online
Hraju ji dá se říct pravidelně na brettspielweltu, po cca 45 partiích můžu říct, že to je povedenej neotřelej herní mechanismus, pravidla jsou vlastně zcela jednoduchý. Pro někoho tahle hra může představovat příliš velkou porci náhody při nabírání karet budov, na to je třeba upozornit. Zajímavá ve 2,3, i 4 hráčích. Doporučuju kouknout na brettspielwelt a podívat se na kus rozehrané partie...

23.3.2009 23:50:26

Starsia recenzia
Tu je link na moju recenziu ku hre: http://www.spolocenskehry.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=641

Attiku mozem iba odporucit!

24.3.2009 15:39:03

Vybíráme z Bazaru

Stroganov (CZ)
Stroganov (CZ)
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas