Ascension: Chronicle of the Godslayer

xxxxxxxxoo hodnoceno 75x (Seznam vlastníků)

Ascension: Chronicle of the Godslayer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Gamer Entertainment
StoneBlade Entertainment
Autoři: Brian Kibler
John Fiorillo
Justin Gary
Robert Dougherty
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

strategie a taktika

udajne jde uhrat pres 100 bodu (na bbg je k tomu diskuze - nejvyssi skore zatim 136)

jak hrajete? jake jsou sance power baliku proti rune baliku? a jde vubec mit nejakou strategii?
8.4.2011 09:05:18

Dartha's Retreat
Už několikrát jsem ji měl v balíku a ve hře, ale její vlastnost jsem ještě nevyužil. Je to Enlightened construct a tedy bonusový bod za Avatar golema a podobné karty, které využívají počet vyložených typů constructů. Navíc poměr cena/vítězné body je slušná a lze jí chránit ostatní construkty, když máš nějaký dát do discardu.
Schopnost mi přijde docela slabá, možná kdyby přidávala jen jednu kartu a omezení platilo jen na defeat nebo jenom na aquire, tak by to byla karta, kterou chce mít ve svém balíku každý.

8.10.2011 15:46:49

to Hike
prave ze jsem nekda cetl, ze tahle schopnost je pomerne brutalni

8.10.2011 18:21:35

To Václav Musil
Podle mne je tu prostoru pro taktiku více než dost. V podstatě je to takový malý rochester draft.

9.10.2011 12:24:16

ndru - Retreat
Mno, je možné, že moje zkušenost je ovlivněná faktem, že většinou hráváme ve 3 nebo 4, takže než se na tebe zase dostane řada, je situace ve střední linii výrazně odlišná od toho, když jsi byl na tahu posledně. Varianta neudělat vůbec nic (kromě vyložení construktů) a příští kolo mít o dvě karty víc mi přijde dost velký luxus ...

9.10.2011 13:55:08

Vybíráme z Bazaru

Star wars: unlimited červená temná strana
Star wars: unlimited červená temná strana
Akt. cena: 115 Kč
Končí za: 10 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas