Arkham Horror: Prokletí temného faraona

xxxxxxxxoo hodnoceno 160x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: Prokletí temného faraona - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Arkham Horror
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Ubik
Autoři: Robert Vaughn
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ verze

Tak jsme se opravdu dočkali. Blackfire oficiálně oznámil CZ verzi.
http://www.deskovehry.com/s-pribehem/808/blackfire-a-dalsi-hry-arkham-se-vrace-s-nim-i-ostrov-a-kralovstvi
Doufejme, že se lokalizace povede a půjde rovnou o druhou poupravenou verzi hry. Termín vydaní zatím není znám.
2.7.2012 11:43:32

Zkouška
Podle mého názoru BF nechtěli riskovat neúspěch velkého rozšíření a Prokletím Temného faraona zkoušejí, jaká je opravdová základna fandů Arkhamu.. Pokud se jim prodej vyvede, myslím, že na další rozšíření, třeba i velké, nebudeme čekat dlouho.. Já každopádně českou verzi kupuju a klidně bych koupil všechny české rozšíření :-) Jsem velký fanoušek Arkhamu, ale cizojazyčné rozšíření nemá smysl, vždy se najde minimálně jeden neangličtinář, kterému cizí jazyk zkazí zábavu ze hry..

19.8.2012 11:46:12

expanze v cz
Navíc v češtině za 4 kilča je slušná cena, podle mne a to jsem zatím arkham ještě nehrál.
Vím je to ostuda.

19.8.2012 12:21:55

překlad
Ahoj, víte už někdo, jak to dopadlo s překladem, jestli je dobrý?

28.8.2012 17:42:23

Randy
co tě nemá...takové otázky, překlad od BF jde přece vždy profesionální (jak hlásí)...:)

28.8.2012 21:26:31

Beholder
Tak urciteeeee:-) ale víš jak,důvěřuj,ale prověřuj:-) Tak co? Víš o tom něco? Nenapinej ubohé ho potenciálního kupujícího:-)

29.8.2012 01:46:17

Randy
nic o tom nevím, jen rýpu :)

29.8.2012 11:26:54

Překlad
Včera jsmeodehráli jednu povedenou partii ve třech lidech a nakopali Nyarlathotepovi jeden z jeho zadků :)
Rozšíření se mi líbilo a nutno říct, že překlad je rozhodně kvalitnější než v základní hře: texty jsou stylisticky správně, nikde žádné nelogičnosti, žádné věty vytržené z kontextu a obecně jsou popisy bohatější.
Nemůžu to sice porovnat s kvalitou originálu, ale věřím, že se to tentokrát vcelku povedlo :)

16.9.2012 08:41:51

Souhlas
Musím souhlasit s Ubikem, česká verze rozšíření super, překlad se povedl.. Kluci se asi poučili s chyb..

Každopádně nevíte, jestli se nepřipravuje lokalizace dalšího rozšíření? Třeba velkého?

7.10.2012 10:44:33

Ahoj, ohledně češtiny - nevíte, kde by se daly sehnat podklady pro vlastní překlad? Myslím kvalitní scany originálu? Všiml jsem si, že mezi soubory ke stažení chybí překlad všech setkání v Arkhamu a spojenců. Přeložil bych to a nasdílel, ale nedaří se mi najít zdroj.

 

Díky:)

8.1.2022 14:29:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Warfighter WW2
Akt. cena: 49 €
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas