Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidlá

Chystá sa niekto na preklad? :)
15.8.2012 20:46:39

DD, Vlastus
Jasně. Já si to myslel a ptal jsem se na to v souvislosti s aktuální debatou ve vlákně o spekulacích nebo jak to je :)

15.1.2013 11:01:23

Falco
Jeste jsem se pro jistotu dival do pravidel, tak to, ze jsi trashnul jeden ten SanSan Grid na jednom serveru neznamena, ze nemuze byt na jinem (nereznuty) i kdyby byl unikatni. Unikatnost rika, ze jen jedna unikatni karta muze byt reznuta, tj. aktivni. Takze jsi to udelal dobre. Zpomalil jsi me a vyhral:)

17.1.2013 11:04:14

Pravidla CZ
Ahoj, můžu se zeptat, zda někdo dělá na překladu pravidel, případně jak to s překladem vypadá? Děkuji.

21.1.2013 09:06:15 | Upraveno autorem (porovnej)

when your turn begins
co se stane když mám dvě karty "when your turn begins"? Například když mám nainstalovaný dvě PAD Campaign - dostanu kredit za každou na začátku kola?

17.2.2015 14:12:39

CedSW
Ano, tento efekt je kumulativny.

17.2.2015 15:23:51

je to slozitejsi...
To "Zacatek kola" stuff je nekdy docela.. komplikovane. Ale vpodstate zakladni pravidlo zni, ze kdyz se stane neco ve stejny okamzik, tak se vsechno spusti naraz, ale vyhodnocuje se to v poradi: nejdrive hrac, jehoz je kolo, vyhodnoti vsechny svoje efekty v poradi, jakem si urci, pak to stejne udela hrac, jehoz kolo neni. Dulezite je to u nekterych "start of turn" abilit, dale dost casto to ma zajimavy efekt treba u Femme Fatale bypass ability (komainu za 0c a tak).

17.2.2015 22:39:23

Nejde mi uploadovat překlad
Mám kompletně přeložen deluxe box Creation and Control, nicméně se mi nedaří jej sem nahrát. Mám přeloženu taky většinu Honor and Profit a Spin, ale nejspíš je tu nějaký limit počtu souborů, který je naplněný a neumožní mi se o ně podělit.

Tímto chci vyzvat ostatní překladatele k tomu, aby smazali některé soubory, protože podle mého názoru nemusí pravidla a překlad šesti datapaků zabrat 30 souborů. Tímto nechci znevážit vaši práci, ale pouze udělat prostor pro to, abychom v ní mohli dále pokračovat.

Pokud žádný limit počtu souborů ke stažení neexistuje, poraďte mi, prosím, v čem by mohl být problém, který mi zamezuje v nahrání souborů. Účet jsem si aktivoval, tudíž bych měl mít přístupny všechny funkce.

Děkuji za odpověď.

EDIT: Tak už vidím, že to čeká na schválení. Musel jsem takové upozornění přehlédnout, protože jsem ho nikde neviděl.

28.4.2015 14:55:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Tenpenny Parks v anglictine
Tenpenny Parks v anglictine
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 15 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas