Anachrony - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 15 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Dávid Turczi
Richard Amann
Viktor Peter
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nová pravidla

Autor David Turczi nedávno vydal revidovaná pravidla (opravy, dovyjasnění na základě FAQ, atd.) a tak by bylo výborné, kdyby byla do CZ přeložena právě tato nová pravidla a ne původní.

Link: https://boardgamegeek.com/filepage/137453/anachrony-final-rulebook
Vyjádření autora: Note a new rulebook is up, including FAQ clarifications and a fix to a (pretty silly) Chronobot hack.

Napsal jsem už i email na eshop@albi.cz, snad se to dostane do správných překladatelských rukou (a nebo už o tom Albi ví a pracuje s touto verzí).
11.5.2018 11:26:07 | Upraveno autorem (porovnej)

no nechci být špatným prorokem,
ale deadline na anachrny byl 14. 3. tak bych s tím raději nepočítal...

11.5.2018 11:39:26

Tak aspon
Pdf ke stazeni...

11.5.2018 13:06:30

Nová pravidla
Ahoj,
jak píše Pelly - data jsme odevzdávali už v březnu. Nicméně letmo jsem "nová" pravidla na BGG prolétl a mám pocit, že jsme od výrobce měli možná k dispozici pravidla už aktualizovaná, protože alespoň na první pohled se neliší od toho, co jsme měli. Napsal jsem nicméně Mindclashům, jak se věci mají, a pokud by tam byly změny tak bychom v první řadě zkusili, jestli je možno ještě změnit tisková data pravidel, a kdyby už výroba byla v běhu, tak to uděláme alespoň tak, jak píše Beholder - pravidla přesázíme a dáme ke stažení.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

11.5.2018 13:36:28

@Dejf
Vyborne, dekuji za nabizena reseni a aktivni pristup. Az bude info od Mindclash, tak prosim o info zde. Diky.

11.5.2018 13:51:25

@Dejf
Jak to s pravidly dopadlo? Podařilo se změnit tisková data?

29.5.2018 05:09:22

Pravidla
Ahoj,
díky za připomenutí, z Mindclashe se neozvali. Připomenu se jim.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

29.5.2018 08:48:23

Pravidla
Ahoj všem,
konečně máme odpověď z Mindclashe - skutečně jsme nedostali úplně poslední verzi. Nicméně chybět by měl pouze odstavec s výjimkou u Chronobota. Napsal jsem do Pandy, jestli už jsou pravidla vytištěná, nebo by se případně dala ještě změnit, a kdyby ne, tak hodíme aktualizovaná pravidla alespoň na web.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

6.6.2018 09:27:43

@Dejf
Diky za informace, kdyz se nepodari dostat posledni verzi pravidel do krabice, tak je online verze v poradku, alespon pro me:)

6.6.2018 10:42:20

@Dejf
Jaky je prosim aktualni stav ohledne pravidel? Neco noveho?

25.7.2018 16:37:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Pravidla
Ahoj,
díky za připomenutí. Z Mindclashe tvrdí, že jediné, co přidali od chvíle, kdy nám předali data k překladu, je boxík s výjimkou na straně 25. Ten jsme také přidali, ale do tisku se to nestihlo, takže to máme jenom online - jako například v pravidlech, která sem nahrajeme zítra.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

25.7.2018 18:03:07

@Dejf

Super, moc diky za info.

25.7.2018 18:54:25

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven: Lví chřtán
Gloomhaven: Lví chřtán
Akt. cena: 459 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas