Agricola - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

David

Packy

Ahoj. Chci se zeptat, jakou máte zkušenost s různými packy (balíčky rozšíření)?? My to donedávna hráli jen se základním E balíčkem, ale teď nás to chytlo a zkoušíme různé balíčky (myslím, že máme všechny co vyšly v češtině). Přijdou vám všechny vyvážené? A hrajete někdo s tím X balíčkem (mimozemšťané)?? Dá se s ním hrát i nějak rozumněji, než je pouhé náhodné tahání (např. pouze s těmi třemi kartami, co jsou místo akce + s těmi třemi co jsou za ně body, a nebo je to jen taková "blbovinka") ???
4.8.2010 15:54:02

Packy
Balíčky I a K neberu jako packy, ale jako součást základní hry a my se vždy na začátku rozhodneme jestli karetním základem bude E, I nebo K.
X pack má právě do Agricoly přinést humor a odlehčení, Troufám si tvrdit, že se z Agricoly stane něco jako párty hra. Sice jen pro omezený okruh hráčů :). Vždy jsme se skvěle bavili a netrpělivě čekali, která další karta přijde do hry a co se týká serióznosti, tak míra náhody, není větší než rozdání karet profesí a malého vybavení na začátku hry...
Co se týká ostatních packů tak mám zkušenosti už jenom s Čpackem. Stačí jedno dvě vybavení a profese a hra zas vypadá úplně jinak viz můj zápis z hraní...:)

5.8.2010 10:20:55

Vybíráme z Bazaru

Lovci noci
Lovci noci
Akt. cena: 2100 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas