7th Citadel, The

xxxxxxxxxx hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

7th Citadel, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Serious Poulp
Autoři: Bruno Sautter
Ludovic Roudy
Rok vydání: 2024
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak nám za sebou úvodní scénář. Sólo, jedná postava. Dokončil jsem ho s 1 životem:) 

Nehrál jsem kontinent, takže jsem byl zvědav a jak nám příběhové hry rád, tak to na mě funguje. 

Dělo se hodně věcí. Hra na mě byla zlá, ale měla zajímavý vývoj a těším se co bude. 

22.2.2024 18:53:23

@peca 

ad 3) Taky jsem si říkal, ale ono to funguje přeci jen jinak, než-li v 7th Continentu. Každá ta kletba má X scénářů, které jsou každý na několik hodin, takže obsahu až až.

ad 4) No, ta mapa je na skladování špatná. Tendenci praskat to opravu má :-( Osobně mám rozloženo na skříni.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

15.4.2024 10:16:27

@peca 

Tady jsou hrozby, které jsou z více navazujících a větvících se scénářů. Třeba z 8-10. 

Dohrání první hrozby mě zabralo 35 hodin. Kletby v 7th Continentu mě zabraly většinou 8-16 hodin.

Pravidla jsou hodně podobná 7th Continentu, ale jsou tam určité důležité změny. Případně můžu poradit.

Na mapu jsem slyšel stížnosti. Je doporučováno je vylisovat do roviny pod zátěží.

---
Pomáhám s překlady pro Fox in the Box a testováním her pro Ion Game Design.

15.4.2024 14:07:59

Děkuji za zpětnou vazbu. Tak nějak jsem si říkal, že jedna hrozba bude asi rozsáhlejší výzva, než kletba v “kontinentu”. Mapa se už lisuje, to jsem odhadl zjevně dobře. Asi si dám vytisknout ještě jednu papírovou v copycentru a tuhle hodím do nějakého rámečku na zeď. :)

Škoda, že to neudělali jako skládací herní plán s nalepenými kapsami. Ale ono se to hezky vymýšlí takhle od stolu, když netuším, jak by se to potom mělo vyrábět a ještě za rozumnou cenu… :)

15.4.2024 15:03:05

Vybíráme z Bazaru

Radlands: Gangy pustiny
Radlands: Gangy pustiny
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas