7 Divů světa - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 7
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Asmodée Editions
Kaissa Chess & Games
Lautapelit.fi
REBEL.pl
Repos Production
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PJ
PJ - avatar

7 Wonders: Manneken Pis Promo

Předpokládám, že bonusový osmý Div, bruselského čurajícího chlapečka, asi jen tak někdo nezískal (byl přikládám pouze k prvním 777 před-objednávkám), ale podle posledních zpráv by se měl ještě do Vánoc objevit na BGG Storu:

http://boardgamegeek.com/thread/580613/bgg-store-news-new-products-holiday-shipping-

5.12.2010 16:07:11

No nevím
přijde mi to poněkud trapné a nezajímavé... Když už něco, tak třeba velkou čínskou zeď nebo něco podobnýho, ale ne takováhle pitomá parodie...

Každopádně ke stažení je to zde, kdyby po tom někdo vyloženě toužil:
http://www.rprod.com/en/7W-rules.html

5.12.2010 21:10:30

Manneken Pis

Na herním víkendu na Oravě ho měla u 7 Wonders v krabici Dilli.

Všem se nám to zdálo tématicky tak strašně nekompatibilní, že jsme to nikdy nevytáhli.

Ani jsme se nedívali, jaké to má vlastnosti, prostě automaticky to zůstavalo v krabici a stále jsme si losovali tradiční divy.

5.12.2010 21:33:36

...
My s tím už několikrát hráli, ale je to opravdu spíše jen pro sběratelské účely (ale to i grafický list:) nebo tričko )
Na straně A to kopíruje divy sousedů na straně B to dává za jednu stavbu celkem "velký" bonus.

5.12.2010 21:37:13

PJ

Trapné?
Souhlasím, že tematicky to do hry vůbec nezapadá, ale osobně bych trochu opatrněji volil slova. Vzhledem k tomu, že autoři jsou belgičané, je to takový patriotický a mé duši blízký vtípek. Asi jako kdybych já coby plzeňský patriot přidal do nějaké hry andělíčka u chrámu sv. Bartoloměje.

A odkaz jsem sem přidával právě kvůli sběratelům; to jsem ještě netušil, že dostanu pomalu vynadáno :-/

6.12.2010 15:25:19

PJ
Nezapomeň, že každý dobrý skutek je po zásluze potrestán :)

6.12.2010 15:29:42

Spielbox
Toto rozšíření je nejnověji součástí časopisu Spielbox 1/2011.

28.3.2011 22:11:01

Vybíráme z Bazaru

Břink! Ve vesmíru! - obaleno
Břink! Ve vesmíru! - obaleno
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas