6 bere! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 10
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Amigo Spiele
G3
Autoři: Wolfgang Kramer
Rok vydání: 1994
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pravidlá

Zajtra idem hrať túto hru prvý krát ,prečítal som si pravidlá a jedna vec mi tam teda nie je jasná. Ak sa na začiatku hry ako úvodná prvá karta v rade vyloží karta s číslom napríklad 102 tak potom čo s tým radom? Celá hra sa bude hrať len na troch radoch. A keby zhodou náhod sa vyložila do jedného radu karta s číslom 100 a do druhého radu karta s číslom 102 tak celá hra sa potom bude hrať na dvoch radoch?
27.11.2014 19:18:25

pravidlo č.4
Pokud někdo vyloží kartu, jejíž číslo je tak nízké, že se nehodí do žádné řady, musí si vzít všechny karty jedné libovolné řady a jeho „nízká“ karta pak představuje první kartu této řady.

27.11.2014 19:44:45

:-)
Ako píšem ešte som to nehral , tak už mi je to jasné, počíta sa s tým ,že niekto tú kartu proste zoberie. Možno s kartou 99 by mohol byť problém a aj s kartou 100 kde je tých kráv trochu viac :-) každopádne Vďaka za odpoveď!

27.11.2014 20:08:38

plnění řad
Uvidíš, že to vůbec ničemu nevadí. Může se například stát, že řada, která začíná vysokým číslem (třeba 100), se ani nestačí pořádně naplnit (třeba hráči nemají vysoká čísla, nebo je zatím drží) a ještě si ji někdo rád vezme na nízkou zahranou kartu, protože ostatní řady jsou plné pěkně mastných karet. Nicméně se skutečně nezřídka stává, že se nějaká řada naplní tak "nešikovně", že si ji už nikdy nikdo nebude chtít vzít (např. 55, 80, 99, 100, 104) a při nejnižší zahrané kartě si vždy vybere jinou řadu. Ale o nic nejde, prostě druhou půlku hry hrajou všichni na tři řady, o to to bývá zajímavější.

28.11.2014 16:11:33

Vybíráme z Bazaru

Dreamwars + rozšíření
Dreamwars + rozšíření
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas