Klub deskových her DoUPě Olomouc

Klub deskových her DoUPě Olomouc - logo

Otevřeno: pravidelně v úterky a čtvrtky, vždy od 16:30 cca do 22:00

Obec: Olomouc

Adresa: učebna 1.037, Tř. 17. listopadu 12, 771 46, Olomouc

Odkaz: www.facebook.com/groups/DoUPeOlomouc/

Popis: Hrajeme v přízemí Přírodovědecké fakulty UP Olomouc. V klubu jsou trvale umístěny hry nakoupené přímo do klubu. V seznamu Sbírka her jsou navíc (s patřičným popiskem) uvedeny také soukromé hry, které jsou momentálně k dispozici ve skříni. Jejich dostupnost se průběžně mění – omlouváme se za případnou neaktuálnost.

Veškerá hraní se nově domluvají na Discordu: https://discord.gg/vCg3WdHpZR

Seznam her hraných v roce 2024: https://bit.ly/doupe2024

Diskuse u klubu

Hraní jinde v Olomouci

Vlákno pro domlouvání nepravidelných hraní v Olomouci
21.10.2011 15:19:27 | Upraveno autorem (porovnej)

nedele
urcite bych se pridal

16.7.2015 18:26:29

Tangram
Tam se vleze víc lidí, že? :) To bych se možná taky přidal, kdyby byl čas...

16.7.2015 22:10:36

škoda
škoda že jsem pryč, taky bych zahrál :(

Jinak co tak příští víkend, vypadá to, že budu mít volnou sobotu 25. přes den už od rána, klidně bychom mohli spáchat nějaké větší hraní kdyby nás bylo víc takových :) her je dosti, prostor můžem využít třeba zasedačku u nás ve firmě (poblíž Bristolu). Cokoliv z mých her, případně když se někdo přidá (kampaň arcadie Waldo? Nebo zkouška těch zombicide? :)

17.7.2015 08:03:44

hraní neděle
No chtěl Ti Dane volat, jestli máš čas. ten příští víkend by mohl klapnout. Domluvíme se.
Kewe, pokud budeš mít chuť, bude to fajn - akorát pět lidí.

17.7.2015 15:45:37

Sobota 25.7. cca od 9-10 do 16-17h
V sobotu plánujeme hraní - zřejmě Zaklínače, možná Pathfinder nebo Arcadii či něco takového.

zřejmě to uděláme u nás ve firmě v zasedačce - kousek od Bristolu, kdyby se někdo chtěl domluvit, klidně dejte taky skupinku dohromady a přidejte se, na stůl se pohodlně vejdou dvě hry a klidně tak 5 + 5 lidí.
Oběd asi objednáme něco z rozvozu či pizzu nebo vlastní (k dispozici mikrovlnka :)

20.7.2015 09:47:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Sobotní deskování
Takže pro upřesnění - v sobotu od 9 do cca 16 kousek od Bristolu (napíšu zájemcům do sz přesnější info) bude deskohraní:
v plánu je určitě hra Zaklínače (jsou už minimálně 2 zájemci)
dál pak já donesu: Descent 2. ed(coop varianta, nebo s overlordem), Runewars, Pathfinder ACG, Malá velká království, Pán Prstenů LCG, Warhammer Invasion a měl by být i Dungeoneer (njn, samé fantasy :)
Ostatní hry pak dle účastníků kdo co donese (Když bude moci tangram, tak určitě něco přihodí, případně Bauhaus s Forbidden Stars?) kdyžtak pište jestli někdo ještě chce přijít.

22.7.2015 14:15:00

Sobota
Mohu donest Successors - historicka worgejma pro 2-4 hracu. Existuje i varianta pro pet. Jak to vypada s pocty lidi a zajmy?

24.7.2015 12:19:05

sobota
vím o 2 co by chtěli dorazit na zaklínače, jeden pak bude muset pryč, ale druhý by zůstal déle si myslím a přidal se na cokoliv

24.7.2015 14:24:52

Dlouhe hry na leto
Dokud zde mame leto, cas legrace, radosti a uspokojeni, nabizim par dlouhych her.

Europe Engulfed - druha svetova, 2-3 hraci, cela kampan: 18+ hodin
Triumph of Chaos - obcanska valka v Rusku, 2 hraci, cela kampan: 20+ hodin

Warhammer Fantasy Role-Play - RPG pro priznivce temneho sveta Warhammeru, malo hack & slash, hodne stradani a prezivani (prinejmensim na pocatku kariery).

26.7.2015 17:23:31

Imperial Assault
Tak jsem domaloval a dokoupil všechno co zatím jde, a můžeme se případně domluvit, kdo by chtěl teda Imperialy vyzkoušet. Problém je, že čtvrtky, kdy se hraje na fakultě, jsem v práci. Čas mám zatím pondělí, úterý, středa, případně nějaký víkend. Ale místo nemůžu nabídnout, to batole, co nám doma řádí to moc nedovoluje.

Kdyžtak dejte vědět kdo a kdy by měl teda čas, jestli se nějak domluvíme. Mezitím studuju pravidla, abych byl ready.

17.8.2015 16:13:33

WARZONE Resurrection
Kdo by se chtěl podívat tak tento pátek budeme zase hrát po 15 hodině
víc info kdyžtak přes poštu

16.9.2015 22:51:39

Sobota
Někdo na sobotu na zahrání Descenta (coop varianty) a případně pak Zaklínače a Epicu? (časově cca 13-18h)

6.10.2015 13:00:15

sobota
Tak to vypadá, že na Descenta a zaklínače nebude dostatek lidí - vypadla spoluhráčka a další plánovaný spoluhráč taky nemůže.

Chtěl by si někdo dát pár her Epicu? Tak na hodinku/dvě? Je jedno jestli dopoledne/odpoledne nebo až k večeru, jen bych to potřeboval vědět ještě dnes do noci ať si rozvrhnu zítřejší program :)

9.10.2015 15:40:20

Zaily
K večeru budeme parta lidí a budeme hrát...vypadá to tak od 7, v plánu je munchkin a citadela, každopádně dva silnější hráči budou, netuším co je Epic, ale lidi budou =))

10.10.2015 01:03:08

Arkham Horror v Olomouci
Rád se připojím k hře Arkham Horror s rozšířeními, případně nachystám hru u mě. Vlastním základ a dvě rozšíření: Dunwich Horror a King in Yellow.
Momentálně skladuji hru mimo Olomouc, ale bude možné se domluvit na dny 14.-18.2.
Rád bych si prostě vyzkoušel i další rozšíření. Hra mě dost baví, i když je velmi o náhodě, a upřednostňuji anglickou verzi :-)
Přivítám pozvání mezi ostatní arkhamovce v Olmu.

25.1.2016 12:42:46

dnešní hrani
Je to trochu na rychlo, ale kdyby někdo chtěl, hrajeme dnes deskovky buď v OL nebo Litovli (odvoz zajištěn) od 16 do nočních hodin.
Zima mrtvých, Blood Rage, Battalia, Zaklínač, Descent apod..
Případně můžete i něco svého, máme ještě jedno až dvě místa, zatím jsme 3

12.3.2016 10:53:54

Dominiontour v Olomouci
Seriál turnajů ve hře Dominion 28. května v Olomouci.

http://www.dominiontour.cz/kalendar/olomouc/

7.4.2016 22:43:14

hraní v pátek 15.4.
Ahoj, máme takový nápad, dát v pátek celodenní kampaň Descentu - Labyrint zkázy (nově přeložené CZ rozšíření).

Bylo by to sice v Litovli, ale odvoz autem je zajištěn. Chceme začít v cca 9h ráno a hrát do pozdních hodin večer (pokud nás bude celou dobu bavit Descent, budem hrát ten, pokud nás omrzí, přejdem na jinou hru, případně skončíme dříve)

oběd by se šlo do restauračky na meníčko, večeře pak pizza nebo něco připraví hostitel :)

Kdyby se někdo chtěl přidat, budem rádi, 1-2 hráče uživíme.
Nejlépe nějaké zapálené hráče, kteří si hry užívají (rozuměj, někoho kdo bude celou dobu smskovat nebo něco podobného moc nepotřebujeme :)

Kdyby se tu objevil zájemce, tak pište do zpráv
Dan

13.4.2016 09:22:03

Testování hry Space Race
Ve středu 20. 4. můžete přijít otestovat novou karetní hru Space Race, kterou v Olomouci budou v rámci festivalu AFO prezentovat její autoři.

Hrajeme tentokrát v Pevnosti poznání v nejvyšším patře od 16:00. Příchod je možný i později, hra se bude vysvětlovat průběžně.

Autoři budou rádi za veškeré připomínky ke hře.

16.4.2016 19:17:04

hrani v Olomouci
ahoj, jsem tu novej, pokud to nepatri sem, tak to smazte :) chtel jsem se zeptat, jestli nekdo v Olomouci hraje nekterou z techhle her:

Warhammer 40,000: Conquest
D&D STARTER SET - Fantasy Roleplaying Tabletop Game
Star Wars: Imperial Assault

vsechny tri se mi libi, ale je mi blby si to kupovat bez spoluhracu.

Kdyztak mam Lord of the Rings Living Card Game core sadu + prvni set rozsireni kdyby si to nekdo chtel zkusit, ale neprijde mi to moc dobry.

20.7.2016 19:57:08

.
Imperial Asault někdo měl na přírodovědě myslím Kame já mám ten Warhammer 40.000:Conquest ale moc sem to nehrál až tak neumím anglicky abych si troufl hrát z někym koho neznám.Je fakt že kdybych to hrál tak se těch pár karet v jedný frakci naučim a pak je to v klidu

20.7.2016 22:28:25

11.11.2016
Ahoj, nechtěl by někdo podniknout nějaké hraní v pátek odpoledně / večer? (já vím, hodně obecné, ale co už... v podstatě jsem pro cokoli k čemu je někdo ochoten vysvětlit pravidla ... případně můžu nabídnout descenta (ale to spíše dlouhodobější kampaň).

Případně nevíte o nějakém podniku v Olomouci, kde by se dalo něco přímo zahrát a mají i něco jiného než šachy?

Díky

10.11.2016 18:53:47 | Upraveno autorem (porovnej)

13. 1. 2018
Betatestovani novych oficialnich korporaci k Marsu?

V sobotu od 19.00 u nas doma (centrum), pridal by se nekdo?

11.1.2018 13:05:44 | Upraveno autorem (porovnej)

At nezapadneme
Zopakuju prispevek, at jsme v diskuzi hezky videt :)

Zitra testovani nove chystanych korporaci k Marsu, prida se nekdo? viz prispevek nize.

12.1.2018 15:29:14

Near and Far - kampaň
Ahoj,
sháním 2-3 lidi na zahrání kampaně deskovky Near and Far. Tady na zatrolenkách je překlad knihy setkání, nisméně pár karet tam stále je v angličtině, ale není tam nic složitého ani dlouhého.

pokud bude dost zájemců, tak můžeme první tutorial mapu zahrát jen pro představu, ale pokud se do toho vložíte, byl bych rád, aby jsme s jednou skupinou projeli celou kampaň. Je to tedy 10 map. Počítám, že jedna mapa je tak na 2-3 hodinky, ale nemám odzkoušeno.

Kdyžtak napište sem, nebo pošlete zprávu mě.

Díky

19.7.2018 10:55:34

Vybíráme z Bazaru

7 divů světa: Duel + Panteon
7 divů světa: Duel + Panteon
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas