Prosba o korekturu gramatiky

Zavedl jsem vlákno pro žádosti o pomoc s korekturou překladů.
17.10.2011 19:39:21

Conquest of Paradise
Jsem na poslední stránce překladu Conquest of Paradise. Nenašla by se nějaká dobrá duše, která by si to prošla a udělala mi korekturu gramatiky? Hlavně čárky ve větách.

17.10.2011 19:40:50

Fakt mi nikdo nepomůže ???
... prosím.

18.10.2011 10:03:51

kren
Pokud jde ciste jen o gramatiku, mozna by to slo. Kolik toho je stran, at vim, jak velkemu dablu se upisuju? :)

18.10.2011 10:29:21

to Kew
Díky moc za nabídku :). Už se mi soukromě přihlásil Bacil. Ale určitě zanedlouho budu opět potřebovat opět pomoct, tak se ozvu. Vždycky je dobré, když překlad přečte ještě někdo jiný, než ten kdo překládal. Proto otravuju :).

18.10.2011 10:44:14

Asi pozdě, ale přece.
Asi už se hlásím pozdě, ale kdyby bylo něco ještě třeba s korekturou, tak si myslím, že bych mohla posloužit. Mnoho přátel mi nadává za to, že je neustále opravuju :-). Tímto vyzývám kohokoliv, kdo by s něčím podobným potřeboval pomoct, ať se mi ozve.

25.10.2011 20:35:35

Joe

Korektúra novej verzie pravidiel BSG
Mal by niekto záujem hodiť očkom na nový český preklad základnej hry Battlestar Galactica? Zatiaľ je vysádzaných 23 strán, takže kým budem pokračovať, môže zatiaľ niekto kontrolovať...

Ide najmä o chybičky krásy (predsalen, čeština je pre mňa až DRUHÝ jazyk :), prípadne nekonzistentnosť, ak sa niekde vyskytne...

8.11.2011 09:00:45

hpy

to Joe
Já se na to rád mrknu, pošli mi to.

9.11.2011 08:06:22

Rune Age
Mrknul by se někdo, prosím, na překlad Rune Age? Karty i pravidla. Pravopis i stylistika. Případní zájemci, ať se ozvou zprávou. Díky ;)

28.12.2011 12:32:09

nabízím korekturu
Jsem učitelka češtiny a vášnivá hráčka. Korektura není problém...

4.2.2012 18:31:24

No retreat
Hledám korektora pravopisu, stylistyky apod k pravidlům a později i kartám ke hře No Retreat. Pravidla cca 47 stran textu ve Wordu. Prosím ozvěte se. Nejlépe přes SZ. Díky

15.5.2012 15:06:19

Adventurers
Mám hotový překlad ke hře Adventurers (16 str.). Našel by se někdo, kdo by se na něj kouknul, než to začnu upravovat graficky? Díky

16.6.2012 16:53:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Tales of the Arabian Nights
Přátelé, žádostí o korektury je spousta, korektorů málo, ale tohle tu ještě nebylo: byl by někdo ochoten přečíst a jazykově zkorigovat 300 stran Knihy příběhů (krátké odstavce, vzájemně nesouvisející)? Slíbit můžeme krátký termín, upomínky každou chvíli, hlavu kolem a jako odměnu maximálně tak pochvalu před nastoupenou jednotkou a uvedení v síni slávy přispěvatelů k projektu (sami z toho nemajíce více). Najde se odvážlivec?

Zn: Trolové sobě!

25.10.2012 13:30:45

ad korektura Tales of the Arabian Nights
Přátelé, prosím podpořte někdo Bacila. Po zkušenostech z překladu Studené války můžu doporučit, aby to byl pouze jeden člověk. Rozhodně to nedělit mezi více korektorů a pokud možno by to měl být profesionál v oboru. Toho textu je fakt hodně a uveřejnit to bez opravy jazykových chyb by byla po tolika letech práce opravdu škoda.

Prodejci by to mohli podpořit nějakou odměnou. Co vy na to majitelé herních e-shopů?

25.10.2012 13:38:50 | Upraveno autorem (porovnej)

TotAN
Notyvoe... Good luck...

25.10.2012 16:00:05 | Upraveno autorem (porovnej)

ad korektura Tales of the Arabian Nights
Deskovky hraji už spoustu let. Na tyto stránky chodím už taky dlouho. Tak jsem se dneska registroval a rozhodl se pomoci.
Tu korekturu můžu zkusit.
A jelikož se živím manipulací dětských duší ve jménu pravopisu a kultivovaného projevu, spadám dokonce do kolonky profesionála v oboru.
Jsem připraven se s tím poprat.

1.11.2012 19:38:25

PJ

tafur
Respekt! A rozhodně hodně štěstí a neuvadající vůli!

1.11.2012 19:51:08

skvělé
Bacil zaštiťuje přidělování korektury a určitě se Ti ozve, nebo mu napiš SZ.

Jinak včera jsem dopřipravil 1300sté setkání, takže jsme graficky přesně v polovině :-), korektura bude samozřejmě náročnější, ale přesto doufám, že 54dní bude stačit.

Vzhůru do boje a pro pellyho - byl jsem překvapen, když jsem si rozklikl tvůj post a snad se sejdem.

1.11.2012 20:47:37

Lords of Waterdeep
Našla by se prosím nějaká dobrá duše na korekturu? Čeká ji krev, pot a slzy, ale také nehynoucí sláva. Nééé, myslim, že tragický to nebude, ale přehlídnout se dá všelicos i po stoprvní. Nabídky prosím přes SZ, děkujeme :)

30.11.2012 01:43:13

som

Valor and Victory
Podařilo se mi přeložit texty (pravidla z 11/2011), ale jak se znám, bude tam hafo chyb :(

Najde se prosím někdo, kdo by byl ochotný na to mrknout a zkritizovat? Jedná se mi o připomínky jak po stránce jazykové, tak obsahové (aby to prostě dávalo smysl). Budu rád za jakékoliv konstruktivní připomínky...

Text je sdílen tady ( https://docs.google.com/document/d/1JzziiNAnpxZH9o9YZzIb6uxPUqYb6PICmOLw0Sp_AVE/edit?usp=sharing ), a lze do něj zapisovat komentáře).

6.2.2013 07:44:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Marvel United - X-Men CZ
Marvel United - X-Men CZ
Akt. cena: 690 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas