Překlady

Zde lze vidět na jakých překladech pracuji, co budu překládat a co jsem přeložil: http://www.endymion.mablog.eu/
25.10.2014 12:15:52

odkaz
Nevim jak ostatním ale mě se stránka nezobrazí :(

25.10.2014 15:16:08

funkčnost
mě to funguje normálně, na chromu i exploreru
http://www.endymion.mablog.eu/

25.10.2014 16:50:50

Firefox
vypada taky ok. :-)

7.11.2014 19:14:46

Chyba
Stránka mi fungují, ale když v galerii dokončených překladů kliknu na 2, 3 nebo šipku, objeví se mi tohle:

"Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home/users/endymion/endymion.mablog.eu/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own."

30.11.2014 14:13:57

Prosba
Nepřeložil bys mi prosím malou nápovědu ke kartičce?
Schuldturm: bringt bei der Wertung 1 Punkt, wenn der Spieler die Karte nicht folgendermaßen benutzt: Er kann einmal in der blauen Aktionsphase den Ablagestapel durchsuchen und sich eine Karte aussuchen. Diese Karte muss er nun entweder sofort bezahlen und auslegen oder auf die Hand nehmen oder zurück auf den Ablagestapel legen. In jedem Fall dreht er den Schuldturm um und erhält bei der Wertung der Gebäude keinen Punkt für diese Karte. Eine umgedrehte Karte kann nicht ausgetauscht werden. Zu Beginn der nächsten Runde dreht er sie wieder auf die Vorderseite und sie steht wieder zur Verfügung.

23.4.2015 09:31:42

Firefly - Pirates and Bounty Hunters
Ahoj,

překládám pravidla k prvnímu rozšíření Firefly a nenapadá mě žádný elegantní, krátký a výstižný překlad pojmu Cortex Alert. Jedná se o kartu odměny (Bounty card), která senetýká konkrétní osoby ale celé sorty padouchů. Třeba jen banditů nebo šrotařů... Napadá někoho něco?

Díky moc.

22.10.2015 17:47:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Activity Champion
Activity Champion
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas