Vánoce a dárky

Opět jako každý rok, přehoupne se Mikuláš a jsou tu Vánoce. Co myslíte, je nějaká hra která by měla letos přistát pod stromkem? Na kterou se těšíte a případně co ještě peknýho by jste si přáli?
14.11.2012 12:11:34

já "doufám,"
že se už žádná taková hra, která by musela letos přistát pod stromkem neobjeví... :-)

14.11.2012 12:13:37

letos neee
dostaljsem teď jednu a rozšíření k narozkám, takže Vánoce bude nějakéá malá radost a hlavně hodně času na hraní těch co máme (teda doufám)

14.11.2012 14:13:04

vanoce
tak ja jsem se dostal do zvlastni faze. co jsem po zbesile plrvni vlne nakupovani prosel zbesilymi nekolika vlnami prodavani, jelikoz se me herni ja postupne prekonvertovavalo smerem od Eura k AT a hrami s bojovejsi tematikou, tak ja mam prakticky uz vse pro sebe splneno a presouvam se k nakupum pro me male deti. takze to zacina nakupem Monopolu Junior, Osadniku Junior (ty kdyz jsem nakupoval s nostalgickou slzou v oku na sve deskoherni zacatky, tak jsem si rikal, ze si snad vezmu klasicke osadniky i pro sebe:-) Mozna to bude pokracovat Dostihami Junior a kdo vi cim jeste. a jelikéoz to s temi detmi budu muset hrat, tak se proste herne vracim do svych uplne detskych let. asi prirozeny kolobeh. Za dalsich cca 7 let dopseji do faze, kdy budu opet hravat klasicke Osadniky. Tentokrate se svymi detmi. Takze to abych si je preci jen do forotu koupil:-)

14.11.2012 14:16:44

Crown of Roses
Pro mě je válka růží jasná volba a s pýchou vyléčeného alkoholika můžu říct, že to bude jediný letošní přírůstek do sbírky.
Pokušení nicméně bylo (a ještě bude mnoho). Za mnohé např. Kingdom of Heaven.

14.11.2012 15:26:31

PJ

Co by udělalo po stromkem radost za hry...
...: Escape: The Curse of the Temple, Goblins, Tokaido...

...ale jako vždy budou pouze pokud si je nadělím sám, neb ostatní argumentují tím, že her mám již příliš mnoho...

14.11.2012 20:51:28

po hrani ve Sloupu
v nasledujicim poradi dulezitosti: Tzolkin, Myrmes, Ginkgopolis, Terra Mystica, Suburbia.
Ale vsech pet, to by samozrejme byla rozezranost :) Jinak urcite by se nasly dalsi, kdybych hral vic novych.

PJ> neverim, tak zli na tebe jsou? :D

14.11.2012 22:12:42

Ježíšek
Ráda bych pod stromkem viděla Studenou válku, nicméně rodina mě v této mé zálibě vůbec nepodporuje!
Více než na dárky se ale těším na tu atmosféru. Jaké si to uděláš, takové to máš. Nemůžu se dočkat, až si zase budu vyrábět adventní věnec, až se po bytě rozvoní cukroví, až budu zdobit perníčky dlouho do noci. A venku už je cítit vánoční vzduch! :-)

14.11.2012 22:15:36

Vixton
jj, je citit, ze lidi poradne zatopili:-)

14.11.2012 22:51:20

Vixton
tak já budu zatápět troubu na perníkovou chaloupku. Malej hraje tu od Chvátila a tak chce jako letošní výzdobu do okna perníkačku s ježibabou a spol. Taky si mohl vymyslet něco jednodušího. Doufám že se to povede. Jdu dělat těsto, včera sem to nestihla...

Studenou válku mám v hledáčku. Jenom se obávám aby na mě nedolehlo to válečné téma a neměla nějakou noční můru. Já všechny hry hrozně prožívám a vždy si představuji i to téma kde se to odehrává. Škoda, že tě rodina nechápe v této zálibě. Kde jinde si protočit mozkový závity a nebo užít srandu. Naštěstí my jsme tomu z manželem podlehli současně a zaučujem už první dítko.

15.11.2012 08:49:41

Pamir
Tak to přeju zdar do stavby. Taky děláváme Perníkovou chaloupku skoro každý rok a všichni se u toho docela pobavíme :-) jednou jsme nějak nestíhali, ale protože jí děti vyžadovali, tak jsme na poslední chvíli kupovali takovou prefabrikovanou v Ikee. Byla to předpečená stavebnice, kde byly díly perníku už hotové, jenom se to poslepovalo a pak ozdobilo.

15.11.2012 09:22:49

Zavřený děti v chlívku!
Já si teda na chaloupku netroufám, ale zdobím velké perníky - zvonky, rybu. Možná bych letos zkusila jinou stavbu - stromeček. Ten je poněkud jednodušší - různě velké hvězdičky se poslepují v nezákrytové (cik-cak) formaci.

15.11.2012 10:38:26

Vánoce
Já celý podzim docela dost zlobil nakupováním her, takže na vánoce dostanu "měkké" dárky.

15.11.2012 10:48:55

Lumir
Ajaj, měkoš je má noční můra...

Nic, absolutně nic neudělá pod stromečkem hezčí atmosféru než dětský úsměv takměř třicetiletého zarostlého člověka, který dostal novou hru ... teda možná s vyjímkou jeho staršího a o poznání méně zarostlého bratra, který si rozbalí skotské dudy a vrtulníček na ovládání :)) Všichni to doma víme, tak proč nám to odpírat...

Čili já hodlám do dopisu pro Baby Jesuse propašovat své dlouhodobé tužby Mage Knighta a rozšiřko ke Cycladám...

15.11.2012 12:13:10

Ninja
Těším se opravdu moc.

Polylux
Nic, absolutně nic neudělá pod stromečkem hezčí atmosféru, než dětský úsměv takměř třicetiletého zarostlého člověka, který dostal novou hru...kterou si sám vybral a nadělil :)
Ale je třeba si nevšímat protáhlých ksichtů ostatních členů rodiny :))

16.11.2012 17:31:51

ikri
už cca 7 let si každý rok nadělím nějaký dárek sama sobě, hezky si ho zabalím a díky tomu mě vždy aspoň něco pod stromkem udělá radost

16.11.2012 20:37:19

Pamir
Já tedy Ježíšek koupil Andor, je to má prvotina v oblasti fantasy her, doufám, že mne, děti a ženu potěší.

18.11.2012 17:34:41

essenske vanoce
Ja co jsem chtel, to jsem si poridil v essenu, takze vanoce mam za sebou. nechtel jsem riskovat, ze bude ten konec sveta a nadelil si rovnou v rijnu :-)

18.11.2012 19:17:16

ffg holiday sale
http://store.fantasyflightgames.com/client/client_pages/sale2012.cfm

22.11.2012 10:47:38

Vybíráme z Bazaru

Tammany Hall
Tammany Hall
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 4 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas