sushi

Mám v průběhu léta v plánu uspořádat takovou menší sushi párty u nás na zahradě, pozval by se týpek, kterej ho umí a připravoval by ho a ostatní by ho jedli. K tomu by se mohla zahrát i nějaká ta hra, tak se chci zeptat, jestli by se našel někdo, kdo by se chtěl přidat, zatím jsme tři, manželka sushi nejí :-) Cenově by to vyšlo kolem pětikila, podle toho, co bysme si nechali naservírovat. Celé by se to konalo ve Slaném.
7.7.2011 12:01:04

Zajimave..
Tva iniciativa nezna mezi :-)
Zni to zajimave, odkud by se braly suroviny? Preci jen teplo a syrove ryby (i kdyz ne nutne).. neni nejlepsi kombinace :)

7.7.2011 12:13:11

Polda
toho se taky obávám, jako kvalita asi nebude jako v sushipointu (i když tam šli taky hodně dolů), ale chodím k nim na sushi celkem pravidelně a poměr cena/chuť je to super, asi to mají mražené...

7.7.2011 12:17:19

Suši
Masa bych se nebál. V jedný kuchařce z minulého režimu jsem našel, že nemáme-li rybu, můžeme ji v suši nahradit třeba párkem :-))))
Ja se rád k suši-herní party připojím, ale volný víkend budu mít až první týden v srpnu.

7.7.2011 12:48:19

Vinas
Rouhaci! Prvni tyden v srpnu je WarCon! Jinak ja bych se klidne pridal, ale zalezi na terminu.

7.7.2011 13:30:00

Vinas
jj, jak říká sydo, je warcon, ale viděl bych to tak na půlku srpna?

7.7.2011 14:16:13

sushi
Slyšel jsem někoho říkat sushi? Já bych se klidně přidal, pokud to časově půjde. :-) V sushipointu jsem nebyl, my občas zajdeme do Makakiko na running sushi, jinak si děláme hlavně doma. Na kdy bys to viděl?

7.7.2011 14:45:23

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač dobrodružná hra
Zaklínač dobrodružná hra
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas