Prosba na grafiky - kopírování řezu písma (?)

Ahoj všichni, pokusím se chaoticky popsat, s čím a proč bych potřebovala pomoc.

Mám tady 3 řádky textu ve Wordu a potřebovala bych, aby byl stejným (nebo co nejvíce podobným řezem) jako jiné tři řádky, které tady mám v PDF. Ideálně

Proč: Jako každý rok touto dobou se nám zastupitelstvo snaží zlikvidovat školu, takže my, rodiče, musíme být velmi hlasitě slyšet. Tentokrát chceme vydat zpravodaj jménem kulturní komise obce, kde máme většinu, a potřebujeme, aby titulní list (nadpis atd.) vypadal téměř totožně jako běžný zpravodaj vydávaný našim obecním úřadem.

Má někdo z místních grafiků k dispozici software, který by dešifroval řez písma u PDF, abychom ho mohli použít v našem textu? Děkuji předem za všechny rady a tipy!
20.3.2012 08:41:44

Sodovka
Jsou dva (tři) možný způsoby:

1. V metadatech PDF dohledat, jaký font byl použit, stáhnout ho z internetu a nainstalovat.
2. Vytrhat font z PDF - bohužel se tak nezíská celý font, ale pouze použité fragmenty.
3. Zkopírovat tu část textu jako obrázek ve vysokém rozlišení, vektorizovat to (v zásadě zbytečné) a pak to použít jako obrázek. (Popřípadě po vektorizaci udělat v rychlosti vlastní font).

Kdyžtak mi to pošli ;)

EDIT: Trojku beru zpět, je úplně mimo, příště to musím číst pořádně a ne jen mezi řádky. Každopádně 1 i 2 jsem schopnej zajistit.

20.3.2012 09:01:07 | Upraveno autorem (porovnej)

díky, Morthe
Morthe vyřešil - díky moc.

20.3.2012 10:18:33

Vybíráme z Bazaru

Exit: Faraonova hrobka
Exit: Faraonova hrobka
Akt. cena: 135 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas