Poptávka wargame, skirmish pro dva

Zdar,

hledám nějakou wargame či skirmish pro dva. Téma spíše 20. století a sci-fi.
Ať tam jsou miniatury a pravidla to má k dispozici v češtině

Pokud něco doporučíte, tak prosím uveďte důvod nebo čím je to zajímavý.
Dal bych si to proti otci.

Tak napadá mě Axis, Memoir, Dust, Okko, Tannhauser atd.
Zkuste mi tak něco doporučit, co hrajete a jaký to je.

díky moc.
10.5.2011 12:14:32

rbx

Jedi
hmmm, nevim, ale odbornik na miniatury jsi prece ty :-) Pravidla v cestine je problem, ale treba u Okka moc slozita nejsou a je to fakt dobre. Miniatury si musis dokoupit zvlast, ale jsou fakt pekne. Pak je take anglictina na kartach, ale ty jsou polozene na stole, takze neni problem mu to prelozit.

Dalsi hra co zase doporucuji ja, je Incursion. Pravidla jednoducha, skirmish jako vino, ale drzis karty na ruce a ty jsou v anglictine.

Ted jsem koukal na vybornou skirmish jmenem SMOG, ke ktere ted vysla krabice s kartami a hernim planem a ma naprosto vychytane miniatury z viktorianske Anglie.
http://www.smartmaxstore.com/smog-the-thirteenth-hour.htm

V cestine sezenes maximalne Memoir'44, ale ten me osobne moc nebavil. Pak je taky Battlelore a cestina je zde ke stazeni. Ale to me neprijde moc jako skirmish.

10.5.2011 12:48:39

RBX
No dost veci znam, ale deskovky miniatury moc nevim.. respektive to 20. stoleti nemam moc najety, nebot me to tema moc nebere.

Smog je zajimavej, do Incursion moc nevidim...

premejslim, jestli Axis ci Tide of Iron jsou fajn.

10.5.2011 15:52:59

Jedi
TOI je dobré, ale jako skirmish to moc není, armády už jsou celkem velké. A co Earth reborn? to by se ti mohlo líbit. Akorát ty pravidla v češtině asi nejsou (?)

10.5.2011 15:55:43

cestina
Jo ta cestina staci preklad, nemusi to byt ceske baleni

10.5.2011 15:56:25

rbx

Jedi
ToI je podle mne prilis slozite a zdlouhave. Ale to Earth Reborn je zajimava varianta, to me nenapadlo.

10.5.2011 16:18:22

skirmish a wargame
Muze to byt skirmish nebo wargame...:-)
asi jsme se spatne pochopili.

10.5.2011 17:00:54

Nevím..
Asi z tvého pohledu bych volil Tide of Iron.. Protože to je přeci jen trochu náročnější hra a kluci ji docela hrají, takže podporu to má taky.... Memoir bych nedoporučoval...

10.5.2011 17:28:05

Vybíráme z Bazaru

Khora: Zlatý věk
Khora: Zlatý věk
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 7 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas