LOTR online PC

Vím že je tu spoustu příznivců Tolkienova světa. Zkusil někdo tuto online hru? Váš názor?
22.3.2011 12:55:15

LOTR online
Jj zkoušel jsem to, ale jen tak ze zvědavosti a bez nějakýho většího úmyslu hrát to dál. Prošel jsem si pár prvních questů, porozhlédl se po kraji, trochu zabojoval a šel od válu. MMO až tolik nemusím, protože nemám už tolik času jako jsem míval, takže dávám raději přednost SP zážitku. Podle recenzí a ohlasů by se ale mělo jednat o dost slušný kousek.

22.3.2011 13:06:08

LOTR online
Hrál jsem to kdysi ještě jako novinku a musím říct, že je to nejlepší MMO co jsem hrál. Wowko jsem teda nehrál, ale mám k tomu negativní postoj. Ve srovnání s DDO a Lineage2 je to skutečně nesrovnatelný. Dobrej příběh, měnící se prostředí s postupem v kapitole (třeba vesnička na začátku, kam se celou dobu vracíte v další kapitole vyhoří a vy musíte do světa počínaje Hůrkou (mimochodem krásný město). Jako hra je to pěkná, ale chybělo mi PvP, protože je to jenom jako všichni hodní proti příběhovému zlu. Sice je tam možnost hrát za zlou stranu na nejvyšších lvlech a potkávat reálné hrdiny na nejvyšších lvlech, ale to je takovýo ničem, jste prostě jenom součást prostředí a oni to berou jako PvE. Nebejt to MMO, tak bych si to i rád zahrál, ale všechny MMO jsou žrout času a jsem rád, že už je dlouho nehraju...

22.3.2011 14:03:13

LOTR online
Mám to nainstalované ale skoro vůbec jsem to nehrál. Ale smazat to nehodlám, chci si to pořádně zahrát, vypadá to sice moc zajímavě, víc se mi ale líbí DDO. Naprosto bombově předělaný DaD do online podoby.

23.3.2011 22:53:15

Adalpo
To sice jo a jako velkýmu DnD nadšenci se mi to těžko říká, ale Eberon je prostě hnusnej svět a zavírání se do instancí jako ve wowku se mi moc principielně nelíbí. Jestli ale znáš quest Vile Apothecary, kde na konci je obrovskej škorpion lomeno drow (teď si nevzpomenu na název), tak na to snad nikdy nezapomenu. To byl skutečně herní zážitek...

EDIT: No i když s tim zamykáním se beru zpět. Není nic horšího, než když high lvl postavy otravujou low lvly a ty nemůžou nic dělat, protože se namachrovanci holt nudí...

24.3.2011 05:11:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zombicide Wulfburg - malovaný
Zombicide Wulfburg - malovaný
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas