Lone Wolf

Kdo jste hrál Lone Wolfa? Dneska jsem náhodou hledal něco v eshopu a zjistil jsem, že se chystá reprint. První díl má údajně 550 odkazů místo původních 350. Zajímalo by mě jestli někdo hraje tu novou edici a co je v ní jiného v porovnání s tou starší.
23.8.2011 14:33:37

vance
aha, tak to v pohode, ja myslel, ze jsi za to dal i s postovnym vice. A to tam nemeli i prvni dily?

24.9.2011 13:00:50

Ringo
Bohužel ne,a já neznalý věci a chtějíc to vyzkoušet sem ho koupil. Zdálo se mi to skoro zadarmo,ještě bez pošty. Stavil sem se pro něj cestou z práce. Ani sem netušil co za tou serií skrývá,kolik má dílů,který je první atak.

24.9.2011 13:49:11

Fighting fantasy
Nebo jak se ta série od jacksona a livingstona jmenovala, byla podle mého o třídu lepší.. Ano, Wolf byl první, ale co se týče zábavnosti, Jackson a především čtyřdílná série Koruna králů vede.. Hrál ste to někdo? Jinak od Wolfa mám pouze 10-12. díl (četl/hrál jsem i předchozí díly), ale ty ocelové vlaky mi tam moc neseděly a dost mi to kazilo tu fantasy atmosféru..

26.9.2011 22:04:18

Svobi
zvlastni, me hodne lidi od Fighting Fantasy prave odrazuje, ze pry je to takovy z nouzecnost brak. Nektere kousky pry jakz takz, ale ve vetsine pry autori nevedi co by a neumele do toho michaji i sci -fi. To uz je pry lepsi pry ten Grail Quest. Ale jak vidno, co clovek, to nazor. FF je pry takovy hodne nekoncepcni chaos, nekolik desitek dilu a z toho by se ty dobre daly napocitat na prstech jedne ruky.

26.9.2011 22:34:44

Ringo
Máš pravdu, co člověk, to názor.. u mně osobně vede FF.. Tam byl každý díl samostatný a o něčem jiném, což zajišťovalo určitou pestrost, která u LW chyběla.. Ano, některé díly byly přímo sci-fi, ale bral jsem to jako přednost.. Samožřejmě ne každý díl byl pecka, ale ani LW a Grail neudržel vysokou úroveń po všechny díly.. Jinak za vrchol pokládám Pekelný dům, V Bažině škorpionů a již zmiňovanou čtyřdílnou ságu Magie..

Jinak pamatuješ, ještě na ty původní knihy, ktde se ani nebojovalo,alejen občas si člověk zvolil, jak se mají hrdinové rozhodnout? Jmenovalo se to Taekwondo nebo ta, jak byla jako jurský park, ale na název si teď nevzpomenu..

27.9.2011 19:24:14

Svobi
jasan, kazdemu se libi neco jineho, FF urcite nekdy nejaky dil zkusim, zatim pro me ale proste Lone Wolf zustava neprekonatelny, uz jen tim, ze se tam nehazi kostkami.

Ty knihy kde se nebojovalo me minuly, takze neznam.

27.9.2011 20:31:52

Ringo
Tak v LW se de facto hází kostkama. Já teda záhy vyměnil tu tabulku na kterou jsi musel furt otáčet a zapichovat tužku (a snažit se trefit po paměti desítku :)) za desetistěnnou kostku.

27.9.2011 20:36:26

hallbard
??? Tak to nechapu, pro me ta tabulka proste sve kouzlo a za kostky bych ji urcite nemenil.

28.9.2011 07:51:00

Svobi
Pekelný dům si pamatuji, to mělo svou atmosféru něco jako MoM. :)

Mě se ještě hodně líbilo Město zlodějů a Talisman smrti.

28.9.2011 09:39:55

Reprint
Jaky je ten reprint prvniho dilu LW? Ma cenu do nej jit, kdyz mam puvodni vydani, je to o tolik lepsi?

Svobi - na ty nebojovy knizky si pamatuju, nebylo to vubec spatny. Ale pak jsem poznal LW a bylo vymalovano :D

28.9.2011 10:10:21

TeCZko
top je fakt tezko rict, ja mit celou starou sbirku Lone Wolfu, asi bych to nekupoval. Ale jsem v tomto pripade malinko ve vyhode, mel jsem par Lon Wolfu jen pujcenych, takze ted se muzu smele vrhnout do tech reprintu. Pravda, jsou rozsirene snad o 230 odkazu oproti puvodni verzi, coz je dost a udajne to ma mit i lepsi preklad.

28.9.2011 16:54:37

Pekelný dům
A vám se ho povedlo někdy dohrát? Z tý série jsem měl asi 20 dílů a i když Pekelný dům byl můj úplně první,tak se mi ho nepovedlo nikdy pokořit:)

28.9.2011 20:17:35

Ringo
Mam je prvnich 5 dilu. Ale asi pujdu i do reprintu, aspon toho prvniho. Za a pro porovnani a za b z nostalgie. Navic si myslim, ze to ma sanci dostat decka od pocitacu...

28.9.2011 21:47:35

TeCZko
kazdopadne tim nic neztratis, jde jen o to, jestli do toho ty penize das. Myslim, ze je to dobre utracenych 260 Kc.

28.9.2011 21:57:21

TeCZko
No já si ten první díl reprintu koupil. Mám doma pár pozdějších dílu, takže jsem do toho šel. I když jsem první díl hrál hodně dávno, bylo poznat, že tam těch 230 nových odkazů je. Určitě to dodalo trochu nového a zajímavého po stránce dějové a navíc to mělo to kouzlo. Jediné, co mě zklamalo, byly ilustrace, které nejsou tak pěkné jako v původních LW.
Na stránkách mytago.cz je i seznam asi pěti tiskařských šotků, takže pokud to koupíte, tak si to raději rychle opravte, nebo byste mohli zle dopadnout...
No a reprint druhého dílu vyjde až někdy v listopadu (to je možná druhá nevýhoda)...

28.9.2011 23:10:58

LW
Hlavne jsem nekde dohledal, ze tech dolu bylo 28. U nas jich vyslo jen 15, snad to Mytago napravi :)

29.9.2011 20:27:26

..
Fighting Fantasy (Jackson+Livingstone) tam byla jednoznačně špička 4 dílná serie Magie, co se zažitku týče pro mne srovnatelná s Lone Wolfem. Jinak nezapomenu jak jsem si ke knize Město zlodějů kreslil mapku, to byly časy ... :-)

21.11.2011 19:49:05

hra
Z FB: Vypadá to, že se chystá desková hra na motivy Lone Wolfa... http://www.greywoodpublishing.com/lwwg.html

3.12.2011 14:01:09

2. díl
Tak nám před nedávnem vyšel již druhý díl LW - Oheň na vodě. Pro všechny milovníky této ságy je tento díl klíčový, protože v něm obdrží Sommerswerd - nejsilnější zbraň, kterou mohou získat...

5.1.2012 11:23:49

Vybíráme z Bazaru

Osud dobrodruha
Osud dobrodruha
Akt. cena: 460 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas