ZatroCon 2018

Článek k ZatroConu 2017 je nahrán ke schválení. Dokud je ZatroCon v živé paměti. Co by jste si přáli příští rok. Pište svoje náměty, připomínky k organizaci, termínu, délce, skladbě her .....nebo prostě co vás napadne. Pište nezávazně i že se rádi zúčastníte, ať vím zhruba jaký bude zájem a můžu dle toho plánovat místo. Těším se s vámi na shledanou.
18.5.2017 11:34:10

Poděkování

Díky za super akci. Pochvalu zaslouží všichni za přátelskou atmosféru, spoluhráči za trpělivost při mém nekonečném promýšlení tahů :-) a zejména všichni, kteří se podíleli na bezvadné organizaci. Báječnou společnost u nesmlouvavého Overlorda si rozhodně budu pamatovat. ;-)

28.5.2018 10:52:30

Želvičky
Rozbít hru pro pětileté děti může jenom Pundlich. :D Za mě taky velké poděkování. Naprosto super akce. Pro mě top momenty: výhra v Ghost Stories na poslední možnou kostku. Zmíněné želvičky a pokud chcete hrát Zimu mrtvých, přineste si vlastní pytlík s kostkami.

28.5.2018 11:09:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Želvy
Máte nějaké podrobnosti o tom, jak se to rozbilo nebo co? Klidně i do soukromé zprávy, ať se to tu neplevelí :-) Na tu hru vzpomínám rád, pamatuju si na ty řežby o přestávce před další přednáškou z fyziky plazmatu nebo před praktikama na PřF MU ;-)

28.5.2018 13:55:28

zruda
základní fail byl, že si pundlich na začátku hry vylosoval náhradní (prázdný) žeton želvy a jelikož se nechtěl prozradit, tak se snažil najít v pravidlech, co to znamená a když to nenašel, tak pokorně hru dohrál s touto prázdnou kartičkou. Když pak na konci hry došlo na lámání chleba, svorně jsme se dohodli, že morálním vítězem je právě on. Pochopitelně za doprovodu výbuchů smíchu a hýkání. To se špatně popisuje, to se musí zažít!!!

28.5.2018 14:21:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Mysterium nalezeno
Mystérium zmizení Mysteria objasněno.

28.5.2018 18:20:03

...
Tak to tedy byla jízda :) jeden skvělý zážitek za druhým. Ať už to byla zamýšlená návštěva neformální restaurace s mizym a pundlichem, která byla natolik neformální, že neexistovala, respektive alespoň my jsme její existenci nedokázali objevit, nebo již zmíněné vítězství v ghost stories (to bylo vůbec nejepičtější vítězství, jaké můžete zažít) či ultimátní rozbití hry pro pětileté ve stylu, který umí jen pundlich (měli jste vidět ten jeho kamenný výraz, který celou partii tak poctivě zachovával). A to ani nemluvím o skvělých lidech, přátelské atmosféře a dalších mnoha úžasných partiích. A ačkoliv jsem to s tím pivním režimem a téměř nonstop hraním tak trochu přehnal, odnáším si jen samé úžasné vzpomínky a už se těším na další rok.
---------------------------------
Deskoherní výzva Zatrolených her
Občasný recenzent na Hrajeme.cz

30.5.2018 06:50:38

pokud bych měl jmenovat konkrétní hru
Velice příjemný dojem na mě udělala Lords of Hellas. Zahráli jsme ji v neděli dopoledne s trohatem, matewrem a homerem. Velmi pěkná dynamika a epická bitva, kdy trohat napadl homerovi Spartu s legií svých vojáků, padl do léčky, nicméně dobře připraven obětoval kněze a zahrál falangu a tím se dostal na sílu armády 16(!), načež Homer odpověděl zarputilou obranou (3 bojovými kartami), utrpěl těžké ztráty, ale město udržel! Je neuvěřitelné, že se do poměrně krátké doby vměstná výpravný zážitek.

30.5.2018 11:16:35

Díky
Taky bych rád poděkoval za super akci. Především děkuji všem, kteří s námi v sobotu testovali prototypy (Velryby, Dorty, Sortárie apod.). Nakonec mě mrzelo, že jsme tam byli jen jeden den.
---
Autor hry Velryby ničí svět

30.5.2018 11:34:38

Tučňák má přeci srst!
... já z Pepíka chcípal :-D

Samozřejmě nejlepší zážitek z partie Fog of Love, která se Justýnovi a Leontýnovi krásně podařila, ti kluci byli pro sebe stvoření.
Pak ty super partie v Britannii a Chaosu.
Vše zakončeno zážitkem lovení klíčů ze schránky, kdy Smaug zamkl obydlený pokoj a zahodil klíč :-D

30.5.2018 13:25:03

:-)
Jo, přesně tak...

30.5.2018 13:31:07

Jo, bylo to zase naprosto boží :)
Moc děkuju všem, se kterými jsem si něco zahrál (nebo se aspoň pobavil) a užil si hromadu legrace... Škoda, že mi to letos vyšlo jen na dva dny, ale příště snad už zase na celou akci :)
A já kromě již zmíněných highlightů (tučňáci bez peří a Pundlichova neviditelná želva) nezapomenu na to, jak při popůlnočních Výbušných lektvarech jeden spoluhráč usnul, ale vypadal u toho tak rafinovaně, že jsme si několik minut mysleli, že přemýšlí...

30.5.2018 18:51:36

:-D
Málem jsi mě rozplakal, když jsem si to představil!

30.5.2018 19:26:02

...
jo.se: jj, asi po dvou minutách: "Počkej! Ty spíš, já myslel že přemýšlíš." taky jsi mě rozesmál, když jsem si na to vzpomněl :D
pelly: jo to byla skvělá partie, hodně se mi ta hra líbila, je fakt bohatá na množství různých situací, takže se člověk nenudí ani mimo svůj tah.
---------------------------------
Deskoherní výzva Zatrolených her
Občasný recenzent na Hrajeme.cz

30.5.2018 20:17:05

Poděkování
Děkuji všem organizátorům a hráčům.
Bylo to bezva.
Škoda, že jsem nemohl na delší dobu.
A také škoda, že jsem stihl jen dvě hry :D :D
Ale Pax byl boží. Svatba v Hispánii nakonec proběhla a Řím provedl vlastní bitvu u Kann, když kartaginská armáda provedla obojživelný útok na Sardínii proti jedné poškozené legii, který skončil fiaskem. Fatal Error :D

30.5.2018 22:55:46

2019?
Sašo?

9.1.2019 12:10:23

2019
23.-26.5. - na FB vypsána událost

Dobrá duše v domovher.cz

9.1.2019 12:24:18

A když nemám FB?
:-)

9.1.2019 12:37:14

...
Sasa včas dá příspěvek sem a přihlašování

Dobrá duše v domovher.cz

9.1.2019 12:39:01

Děkuji
za informace

9.1.2019 12:40:19

Vybíráme z Bazaru

Cyberpunk 2077: Gangy Night City
Cyberpunk 2077: Gangy Night City
Akt. cena: 2100 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas