Zatrocon 2017

V součinosti s Caulym jsme se pustili do příprav Zatroconu 2017. Příprava je zatím v raném stádiu, ale zatím mohu prozradit pravděpodný termín a lokalitu.
Zatrocon by měl proběhnout v termínu 28.4-1.5.2017 a pravděpodně v rekreačním zařízení nacházejícím se nedaleko Litomyšle.
Jakmile budou jisté další podrobnosti, podám další info.

Seznam přihlášených:
Jedlička Jan +1
marektomas98 +1+2(děti)
Špaťňák
Aradraug +1 +2(děti)
Savager (?)
Djkoma +1
Mysak
KubaF
Y
D.D +1
Mirek-Usti
madarich +7
jozeepheg
OndrejFranek
Pizin
Sečteno podtrženo k 31.12.2016 - 26(+1?) + 4 děti

8.9.2016 18:18:57 | Upraveno autorem (porovnej)

stOKYi
Tak akce většinou bejvaj pro lidi, který se neznaj :D Je-li to akce veřejná, že...

Choutky byli, chtěl jsem uspořádat akci v Praze, ale chuť rychle přešla...

15.1.2017 20:10:27

Peet
ty jsi opravdu mimo :-) Jako sehnat prostory s ubytováním, kde nemusíš zajistit obsazenost je čirá utopie (tohle ti nikdo rezervovat za těchto podmínek nebude). Neznám žádného poskytovatele, který by ti zarezervoval celý areál a pak se spokojil s naplněním kapacity na 30%. A přesně o to v tomhle případě jde. Btw komerční akce není taková, kde je nějaký symbolický vstupný, ale taková, která je primárně pořádaná za účelem zisku. A to sasa určitě nezamýšlí.

15.1.2017 21:15:38

Peet
Opravdu jsi úplně mimo.
Sasa nechce těch 50 lidí kvůli sobě, ale kvůli areálu, aby ho vůbec byli pro něj ochotni zarezervovat. Bohužel i z tohoto důvodu to chtějí vědět tak brzo, což chápu, že dost lidí odrazuje.
A proč by měl sasa zaplatit předem za areál a pak čekat, jestli přijede dost lidí a vrátí se mu to? Právě proto, že to není komerční akce (cílem není zisk pro sasu), tak nemá důvod to dělat. Ty po něm vlastně chceš, aby se snažil zorganizovat akci, měl s tím starosti, zaplatil ji předem, pak se snažil na ni sehnat lidi a když mu tam lidi nepřijedou, tak by měl být spokojený, že má vlastně tu akci?

Já tedy pořádám maximálně jednodenní sportovní turnaje - starostí je s tím i tak celkem dost. To bych byl pak docela naštvaný, kdybych zjistil, že jsem po akci v mínusu, když se s tím navíc snažím :)
A proč tě přešla chuť pořádat tu akci v Praze? Přestala se ti ta vidina charity líbit?

PS: Já na Zatrocon nepojedu z důvodu příliš nízkého věku mých dětí. Třeba za pár let :)

15.1.2017 21:57:07

to Peet
... ale co, raději jsem ten svůj text smazal, já už se do toho nebudu montovat.

15.1.2017 23:57:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Další postup

Zítra mám jednání s provozovatelem rekreačního zařízení tak uvidím dle výsledku jednání jak dále. V podstatě se rýsují 4 možné scénáře:
1) Podaří se mi Zatrocon zrealizovat v plánované podobě akorát v menším počtu.
2) Zatrocon bude v Mladočově, ale v nějaké redukovanější podobě - například od pátku do neděle. Budeme mít jen jednu hernu apod..
3) Pokusím se najít jiné místo, které pojme cca 30 hráčů
4) Se na to .......

Co se komerčnosti akce týká, mám jen jednu ambici. Skončit na nule :). K propagaci akce se raději nebudu vyjadřovat.

16.1.2017 17:47:13

Novinky
Nové informace k Zatroconu jsou ve vláknu hledáme spoluhráče. Tam prosím směřujte i případnou diskuzi.
V týdnu se zároveň objeví článek a upoutávka na Zatrocon bude na titulce.

25.2.2017 15:49:35

Vybíráme z Bazaru

Paříž město světel
Paříž město světel
Akt. cena: 209 Kč
Končí za: 14 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas