Za málo peněz hodně muziky...

Ahoj, která hra podle Vás nabízí za svou cenu maximum zábavy, atmosfery, zážitků, komponentů v krabici....máte nějaké favority....(např. do 500,- a nad 500,- Kč)? Díky za tipy..
2.2.2016 08:45:44

.
Dobyvatelé vesmíru (z levných knih za 99)
Krycí jména
Star Realms

2.2.2016 09:09:15

Zámky šíleného krále Ludvíka
Za cenu kolem 650,- Kč hodně materiálu i zábavy. Dle mě hodně dobrý poměr cana/zábava, komponenty.

2.2.2016 09:27:06

ruy

zabava
urcite Wizard hlavne pomerom cena zabava
onehda som kupoval po cca 2€ niekolko krabic

..pocet komponentov nemusi byt v umere so zabavou ani kvalitou hry - castokrat vela komponentov znamena dlhy setup co byva na skodu
a zabava a dojmy su veci zavisle na hracoch samotnych

2.2.2016 10:16:43

Dobyvatelé Vesmíru
Dobyvatelé Vesmíru za 99,- Kč ? To někde mají ? Vždyť ta akce skončila snad před třemi lety

2.2.2016 11:38:35

za málo peněz
je docela dost muziky v Panovníkovi

2.2.2016 11:55:10

Nejvíc muziky do 500
Tak za mě nejvíc muziky za svých 500 a méně dostaneš u hry Mafia City. Ta hra je hodně strategická, hratelná v celém rozsahu 3-5 hráčů a protože těch taktik může být vícero jen tak se neohraje. Navíc herní doba ideální spot cca 90 minut.

2.2.2016 12:24:06

Star realms
Ahoj za mě doporučují Star realms

- vůbec bych se nebál anglické verze - ono toho textu je minum a dost se opakuje :-)
- je k dispozici česká verze - ale je něco dražší
- výhoda té aj je v tom že na českou od od doby kdy měla být do doby kdy reaálně byla uplynul skoro rok ... takže rozšířením dávám tak rok na prvních pár

- hra je do 300
- sice je v ní náhoda v tom co máš možnost koupit za karty, ale jelikož je jedna partie odehraná do 10 minut, tak to ničemu nevadí a u hry prosedíte s přehledem i několik hodin vkuse :-)
- navíc pokud už hra omrzí je zde spousta rozšíření, která přidají pár karet a vyjdou kolem 100 - 150 kč

A co je nejlepší ???

- hra se dá hrát (zadarmo proti počítači - za peníze proti hráčům) na Androidu - v pohodě to funguje na telefonu (android)
- takže doporučuji vyzkoušet - takhle si ji zadara můžeš zkusit (myslím že to jde i na pc - ale nevím jestli se to netýká placené verze)

Michal

3.2.2016 20:34:23

Vybíráme z Bazaru

Zombicide 2nd (EN)
Zombicide 2nd (EN)
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas