Warhammer 40 000

Ahoj přátelé,
v poslední době mě čím dál tím více láká nějaká hra ze světa Warhammer 40 000, nicméně určitě bych neměl čas se na plný úvazek věnovat WH40K jako klasické hře s miniaturami, kupovat hromadu modelů, studovat pravidla atp.
Můžete mi poradit nějakou super deskovku z tohoto světa, kde by byl kus tohoto světa obsažen v jedné krabici? :)
Moc děkuji za nápady
4.5.2017 19:43:54

Licence Games Workshop
Ahoj,

vzhledem k tomu, že FFG relativně nedávno ztratilo licenci (nejen) na W40K, tak ti teď asi zbývá jen několik málo her, které si Games Workshop vydává sám (https://www.games-workshop.com/en-EU/Games-Workshop-Boxed-Games-Guide). Popřípadě pokukovat po aukcích a čekat, jestli někdo pošle dál Forbidden Stars.

4.5.2017 20:42:17

W40k
Super deskovka...je... Space hulk :-)
Ta vystihuje W40 docela dobře, aby ne, byla první, myslím a určitě na dlouuuhou dobu jediná.
Nevím jak a za kolik se dá sehnat, ale určitě se dá koupit bez figurek, myslím, že i za rozumnou cenu a figurky dokoupit v nějakém místním obchůdku.
A určitě tu najdeš pár nadšenců na vyzkoušení. Já se hlásím, ale nevím odkud jsi a času mám zatraceně málo.

7.5.2017 13:55:18

Space Hulk: death angel
Zkus se mrknout po téhle hře, neříkám že je to nějaký herní skvost ale rozhodně to ani neurazí. Hlavně ta hra má naprosto skvělou atmosféru na to že pracuje jen s kartama.

7.5.2017 20:29:48

Psycho
Forbidden Stars

7.5.2017 20:42:02

RELIC
Já mam doma rpg deskovku Relic. Mě osobně se dost líbí, je to hra podobná deskovce Talisman ze světa W40k

15.5.2017 20:56:29

Vybíráme z Bazaru

Terra Mystica: Obchodníci
Terra Mystica: Obchodníci
Akt. cena: 760 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas