Vývoj her - Hrajete prototypy her?

Ahoj, říkal jsem si že může být zajímavá diskuze na téma: jste ochotni hrát herní prototypy, betaverze atd.? (Hry ve vývoji, které jsou v nějakých ohledech nedokonalé). Většinou Vás o tuto službu požádá kamarád či známý, který nějakou hru vyvíjí...

Některé lidi to baví, druzí to odmítají (asi měli špatnou zkušenost). Jak jste na tom vy?

(Tato otázka mne zajímá i protože aktuálně v sekci "hledáme spoluhráče" hledáme testery :))
9.6.2016 12:40:31

zkušenost
Hrál jsem pouze jednou prototyp na Deskohraní, požádal jsem autora, zda by mi neposlal do mailu prototyp na ozkoušení s kamarády a již se neozval. Tím vlastně odpovídám, že jsem byl na to natěšený, ale sešlo z toho.

9.6.2016 12:54:18

Z prototypů hraju pouze jeden ze sportovního prostředí, který právě vymýšlím. Z nedostatku času bych ale osobně místo testování prototypů jiných autorů volil spíš hraní již hotových her, ať jen tak neleží doma...

10.6.2016 10:58:40

Prototypy
Příjde na to. Já osobně si sem tam nějaký prototyp odzkouším a vcelku mi to nevadí/delám to rád. Nicméně neberu to jako povinnost. Řekněme, že za večer se zahrají 2 hotové hry a odzkouší se jeden prototyp, takto mi to vcelku vyhovuje. Strávit ale celý den testováním prototypů to nevím, zde už by záleželo dost na tom v jaké fázi ten prototyp je. Koukat se na bílý kus papíru se 4 kruhy a papírovámi kartami v plastových obalech a předstírat, že zrovna bojuji epickou fantasy bitvu s tisicovkou jednotek mě zrovna nebere. Sem tam si zahraju i takové prototypy, nicméně chce to mít alespoň trochu vstupní potenciál, aby to nespadlo jenom do toho testování vlastně né hry, ale spíše pouze herních mechanismů.

10.6.2016 11:21:08

u Jirky
se nebojím nedotáhlých věcí. Jsem zvědavej co to bude.

10.6.2016 16:13:18

Vybíráme z Bazaru

Alhambra Roll&Write
Alhambra Roll&Write
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas