Vlastní experiment/reklama

Ahoj,
napadlo mě udělat si vlastní stránky převážně s recenzemi stolních her, tak si tu dělám reklamu. Doufám, že se ujme. Napište mi vlastní názory.
http://deskovkar.webnode.cz/

P.S.: Neodsuzujte mě. :)
27.9.2015 18:29:34

vlastni nazor
ahoj, stranek venujicich se deskovkam neni nikdy dost, takze klidne pokracuj :)
mrkni se ale prosim na cestinu v uvodnim textu na hlavni strance - ty mega hrubky nepusobi zrovna prijemne... na zbytek jsem zatim nekoukal... Drzim place, at ti nadseni vydrzi...

27.9.2015 18:52:34

Hrubky
Úvodní stránka opravena, vše ostatní jsem alespoň pro základní opravu protáhnul wordem. Dík za názor.

27.9.2015 19:09:05 | Upraveno autorem (porovnej)

první strana
fantasy :) nebo česky fantazie, ale ne fantazy :)
¨
Jinak paráda, jen tak dál :)

27.9.2015 19:36:33

hrubky
Přidávám se k ostatním, že by to chtělo bez hrubek. Recenze jsem (zatím) nečetl, ale:
- 1. strana: Stolníchch her (2x ch).
- v recenzích dole: 1 nejhorší, 10 nejlepší (přidat čárku ... a možná to tam dát menším fontem jen jako upřesňující legendu).
- v recenzích dole: na Deskožroutovy - má být měkké i.

V RSS jsou 2x recenze a 2x záznamy z hraní, proč?
A co má být ta diskuze, když tam ani žádnou založit nelze?

Taky přeju, ať nadšení vydrží.

27.9.2015 20:58:20

Tak teď už se opravdu stydím :D
Všechny hrubky co jsem našel jsem opravil.
RSS mi opravit nejde, nevím jak to tu přesně funguje.
Diskuse úspěšně opravena.
V případě že ještě něco najdete, napište.
Jinak všem moc dík.

27.9.2015 21:30:10

rychlost oprav
Zase se musí nechat, že palec nahoru za rychlost oprav :)
S tím RSS moc neporadím, ale nenastavuješ to tam někde jakoby duplicitně? No nic, je to jen drobnost... stejně asi většina, kdo to bude chtít odebírat, tak si dá všechny články (to by taky mohlo být řešení - nechat tam jen RSS pro všechny články a nedělit to na recenze a záznamy z hraní).

27.9.2015 21:58:53

Lowercraft
Jen jsem to prolítlo, ale co mi vyloženě bilo do očí bylo jméno "Lowercraft". Je škoda takové chyby zvlášť když na krabicích i na knížce, která je na fotce, je jméno napsáno správně. Pokud jde o nějaký úmyslný vtip, tak se omlouvám, ale nechápu ho.
Jinak bych ještě řekl, že fotky nejsou nic moc (ale to znám, taky nemám žádný super foťák, takže fotky nejsou tak dobré, jak bych chtěl) a je oproti textu zabírají mnoho místa. Třeba textu k oběma hrám v záznamech z hraní je poskrovnu a nepříjde mi to jako moc vyčerpávající záznam hry. Zajímavější by to bylo pojmout nějak výpravně, příběhově a udělat z toho pro čtenáře něco víc než suchý popis jaké vyšetřovatele jsi měl, proti jakému Prastarému jsi hrál a jaké bylo skóre.

28.9.2015 20:38:58

Lowercraft/Lovecraft
Vtip to nebyl, pokud jsem svou nepozorností někoho urazil, tak se mu omlouvám.
Obrázky jsem zmenšil a vypadá to teď lépe i s jejich kvalitou. Další fotky pak budu fotit na lepším místě, s lepším osvětlením.
RSS úspěšně opraveno prostou náhodou. :D
Jdu pracovat na recenzi na Arkham.

29.9.2015 16:43:14

za mňa
Ako prvotina ujde. V recenziách mi ale dosť vadí, že nosnú časť tvorí popis komponentov a pravidiel hry. Tvoje vlastné hodnotenie, pocity, klady a zápory sú zhrnuté v pár vetách na konci. Aj pravidlá a priebeh kola treba samozrejme vysvetliť, ale nevenoval by som tomu 70% obsahu, lebo potom je tá recenzia málo výpovedná.
Oceňujem že pridávaš odkazy na rôzne zdroje, kde sa ľudia viac o hre dozvedia.

30.9.2015 17:02:53

Vybíráme z Bazaru

T.I.M.E Stories - Případ Marcy CZ (rozšíření)
T.I.M.E Stories - Případ Marcy CZ (rozšíření)
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas