trampoty se skladováním deskových her aneb kam s nimi

Nejprve jsem si s chutí pročetl vlákno o zdejší burze a obchodováním ve velkém pod záminkou rušení "soukromé sbírky." Oslovil jsem jednoho z prodávajících, který vážně napsal, že hry opravdu rozprodává z důvodu, že jest mu doma naznačováno, že už není kam dávat věci. Rozpomněl jsem se na svoje začátky, kdy jsme v čajovně hrávali erární puerto rico, resp. čekali před čajovnou s prázdnýma rukama na otevření. Pak sem tam někdo začal přinášet čím dál větší krabice. Po několika letech před čajovnou přibývala auta s kufry plnými krabic. Poslední kapkou byl kamarád, který přinesl v kletru starcrafta s rozšířením a na dotaz, proč má na to ten obr bágl, lakonicky konstatoval, že nemá na to jak my, aby si kvůli přepravě her koupil auto. Pomineme-li obligátní manželky, partnerky, zálibu ve shromažďování krabic, nákladnost, proč je v těch krabicích tolik vzduchu, kolik toho doma mít, atp. zůstává otázkou kam s nimi?

Za mně do válendy a průběžné taktické čištění nepotřebných věcí, nikoliv her, aby nevznikla potřeba využít prostor ve válendě.
24.4.2015 22:42:23

Jak na to?
A) Mít partu přátel, z nichž každý má svýh 5 her, dohromady jich dáte potom třeba 30 :-)
B) Kupovat menší hry :-)

24.5.2015 11:32:25

skříň?
Já (a rozhodně nejsem sám) mám třeba na hry zvláštní skříň s policemi. Nicméně, už bych potřeboval další.

24.5.2015 12:13:09

Přesně skříň
Spousta rodin má doma několik knihoven, šatníků apod. A mít skříň jen pro deskovky je problém?

24.5.2015 12:53:18

Vybíráme z Bazaru

Pokojovky
Pokojovky
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas