THE 7th CONTINENT Kickstarter

Pokud by měl někdo zájem přidat se k tomuto velmi zajímavému Kickstarteru (druhá nejočekávanější hra podle BGG) napište mi. KS je již sice uzavřen, ale je možné se přidat k mému příspěvku, snížit poštovné a získat všechny KS bonusy (kterých není málo). Pro bližší informace mi napište.

https://www.kickstarter.com/projects/1926712971/the-7th-continent-explore-survive-you-are-the-hero/description
4.2.2016 08:58:49

Ještě není pozdě.
Stále ještě máme pár volných míst.

8.2.2016 14:55:29

Hmm
Vypada to zajimave bohuzel mam z toho poct, ze se z toho vklube neco ve stylu LCG a do toho uz se mi jit nechce.

8.2.2016 17:54:28

LCG
Já mám pocit, že z tohohle LCG opravdu nekouká...

8.2.2016 18:09:17

LCG rozhodně ne.
Tohle nemá nic s LCG společného. To že to je na karty je jedna věc, ale tím to tak končí. Ani nevím jak to vysvětlit v přirovnání jak je to rozdílné.

8.2.2016 18:53:07

hm
OK beru zpet

8.2.2016 19:05:42

O čem to tedy je?
Abych trochu hru přiblížil, je velmi podobná gamebookům. Tudíž postavy budou procházet prostředím které je nějak nastaveno a podle různých indicií či přímých cest pokračovat v průzkumu. Kletby budou určité cíle, kam se na daném ostrově dostat. To je můj odhad a věřím, že to bude ještě zajímavější než to takle zní, ale více nevíme protože to by byl i spoiler a to u takovéto hry nechceme. Další kletby než ty co jsou tady v KS moc neočekávám. Muselo by se kvůli nim měnit prostředí a to jde kvůli komplexnosti složitě (pokud k tomu člověk přistupuje svědomitě). Opravdu bych se nebál toho, že tu bude každý měsíc další kletba. Vždyť i základ má hrací dobu 1000h.

8.2.2016 19:43:40

Vybíráme z Bazaru

Mozzaroller
Mozzaroller
Akt. cena: 101 Kč
Končí za: 18 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas