Soutěž na rexhřím Facebooku

Připravili jsme pro vás soutěž na rexhřím facebooku, vítěz vyhraje jeden výtisk naší nové pecky přímo z tiskárny;) Tipovat můžete tu;) https://www.facebook.com/REXhry/photos/a.411320308928413.95393.175963752464071/716087701785004/?type=1&theater
6.6.2014 09:41:56

...
a co ti co nemají facebook?

6.6.2014 11:54:19

jj
presne,facebook nemamani mit nebudu :)
Ale tak usle souteze jsou dan za to,ze nefaceboocim :D ja facebook odsoudil hned jak k nam prisel. jen me desi,jak to jede,za chvili to snad bude povinny... nas...t na facebook.

6.6.2014 12:09:28

Položka
Bacha, máme tu rebely! :)

Smiřte se s rolí facebooku v marketingu. Do schránky vám dnes nikdo nic posílat nebude. Pár exotů (nemyslím pejorativně), kteří se izolují od sociálních sítí, nikoho nevytrhne oproti davové hysterii (opět nemyslím pejorativně) a nestojí za vyšší investici do dosahu kampaně.

6.6.2014 12:23:02 | Upraveno autorem (porovnej)

chápu obě strany
ale sám na to taky nelezu a nechci

6.6.2014 12:42:28

pochopeni
já docela chápu lidi, co nechtějí mít facebook, mail, telefon, bankovní konto, přípojku elektřiny. myslím, že to lidi svazuje a jakékoliv civilizační výdobitky jim ubírají svobodu.

6.6.2014 14:31:09 | Upraveno autorem (porovnej)

facebook
akorád sber informaci a prachy,o nic jiného nejde, chat tu byl uz daaavno předtím nebo třeba lide.cz. a ti co tam vyplnujou kazdou srov...ku,davaj tam hory fotek atd to jsou podle me jen dusevni exibicionisti. Bankovni konto to je jina kapitola myslim...ja ho třeba nechci ne kvůli ztate svobody,ale proste proto ze nebudu nikomu platit za to ze si pujdu pro svoje vlastní peníze například...lidi jim poskytujou peníze se kterými banky potom dal manipuluji a ještě si za to nechavaj platit :D:D:D lidi je zivi a takovy ty rádoby akce stejne ve finále vyjdou tak ze obyc clovek neziska nic,ale zaplati...jinac by to ty banky nedelali...akorad si to málokdo uvedomi nebo se nad tim vůbec zmysli.
Ale at si dela kdo chce co chce. každý svého stesti strůjcem :)

6.6.2014 16:15:06

PJ

Ach bóže...
...srovnávat vlastnictví účtu na sociální síti s elektrickou přípojkou... jako vtip to nefunguje a pokud je to myšleno i v náznaku vážně, tak potěš kvádr, dobrý den.

Mimochodem, FB jsem odolával léta, náhodou jsem si včera účet založil, náhodou lajknul REX (aneken byl totiž vůbec první, kdo si mě přidal do "přátel") a dneska ráno tam byla soutěž... byla by to slušná prekognice, ale nemám nejmenší tušení, co by to mohlo být za hru...

Každopádně REXíkům jako vždy palec!

6.6.2014 18:15:54

njn
souhlas s PJ, ale spise to bylo mysleno ze se nekteri lide branej novejm vecem.Facebook svobodu spise dava nez bere,dle me. ale ne, proste jsou to služby a pro nekoho se hodi pro nekoho ne,ja je nevyuzivam a ani nechci a dokud/pokud to není povinne tak je mi to jedno :) Ale srovnani to nebylo nejlepší :)

6.6.2014 22:00:08

FB
Přijde mi příliš iracionální odsoudit tak masivní komunikační kanál, jako je FB. Nejsem ten typ, kdo by tam byl vylepený non stop, ale příklad.

Domlouváme se na hraní. Zavolám. Kdy máš čas? V sobotu v 5. OK. Volám dál. Kdy máš čas? V sobotu. Ale nejdřív v 6. OK. Další hovor. Můžeš v sobotu v 6? Ne. Můžu jen v pátek. OK. Tak prvnímu. Twe hrát můžeme, ale v pátek. Šlo by? OK. Volám druhém. Stejná otázka. V pátek ne, ale co neděle? Tak zase třetímu a prvnímu. No a hodina v hajzlu a stejně se domluvíme na další týden. A co teprve když chci hrát hru pro 6?
Takže jsme udělali skupinu na FB, tak kdokoli vyvěsí čas a termín. Všichni vše proberou, hned se to vyřeší, hrajeme. A i odpůrci FB pochopili, že jim už opravdu nikdo volat nebude, došlo jim, že tohle je opravdu efektivnější a na FB chodí jen kvůli téhle jedné věci.
A ztráta soukromí? Ha HA HA! To byste se museli odstřihnout od netu úplně. Jako opravdu si myslíte, že nikdo jiný nesbírá data pro marketingové účely?

6.6.2014 23:14:11

špatňák
jasně že sbírá,každej. Ale jen malokde krom facebooku se o vas dozvědí kompletni denní program se vsim vsudy pokud je clovek prave takovej exhibicionista,ze tam je nonstop a haze tam i když si uprdne :D na druhou stranu temto lidem to nevadi. A domlouvani se...co třeba icq,skype nebo třeba tady...facebook je proste zbytecnost,jedina jeji vyhoda je ze je celosvetova oproti prave třeba lide.cz
Ale uz dost o facebooku a radeji diskutujte k tématu souteze :) :D
do toho uz se nezapojim,jelkoz FB nemá a mit nebudu,takze nebudu rusit :)

6.6.2014 23:39:51

FB, súťaž atď....
už som to nechcel sem, ale radšej založiť novú tému, lenže spomína sa tam aj súťaž (viď nižšie). FB Vám neberiem, ale vedeli ste, že (citácia z rozboru pravidiel pre FB, link uvádzam na konci tohto príspevku):
You cannot…
.....Run any sort of promotion, competition, sweepstakes etc on your Facebook page using Facebook’s features and functionality – ie: make sure you use an app or ‘custom page’ and not ‘like this update’ / ‘share this photo’ / ‘upload your photo to our page’ / ‘add a comment’ (and so on)

a mimo iné: As Facebook says “We reserve the right to reject or remove Pages for any reason.”

http://www.marketinggum.com/what-you-cannot-do-on-facebook-page-admins-read-these-rules/

takže asi toľko....

7.6.2014 11:29:41

OT: z hlediska bezpecnosti
Prominte za OT.

Jak Spatnak zminil, data se sbiraji neustale. Pokud nechcete, aby byl vykraden vas byt nebo uchopeno vase pozadi, nesmite mit mobilni telefon - i vypnuty neustale vysila signaly dokud ma baterku, zapomente na to, ze byste meli smartphone a v zadnem pripade nesmite pouzivat e-maily a socialni site. Uz jen na zaklade mista a casu loginu/logoutu, lze zjistit, kde zijete, kde pracujete, jak moc pracujete a kdy vas ma pripadny nasilnik/lupic potkat.
A verte, ze se tomu venuje dost lidi. ;)

7.6.2014 12:46:42

facebook
lidi klid, mělo to být myšleno jestli budou mít možnost i lidi co nemají facebook a tady se rozjede diskuze :-D

FB jsem měl, ale je to pro mě zbytečná "věc". Před 15ti lety jsem neměl ani mobil a taky jsem se s slidma domluvil na setkání, stačilo jen zvednout prdel a zajit/ zajet na kole za dotyčným a bylo vše domluveno. Teď jsou lidi strašně pohodlní a stěžují si na vše co jim v pohodlnosti brání.

Doporučuji vykročit ze stínu tehle zk.r.e.é doby kdy nás nutí sedět u netu, televize (neprovozuju) a cpát nám do hlavy různé sračky a to takovým stylem že jsou to nejdůležitější věci na světě.
Sám touhle změnou procházím a je to super :-)

7.6.2014 20:18:06

morpheus
presne tak....
ja jen prave z těchhle duvodu rad hanim facebook :)

7.6.2014 23:36:30

FB
Hlasím se k těm, kteří FB nemají. Nehodlám zde polemizovat proč, je to má věc. Každopádně Rexhry mají své stránky, tak škoda, že nepopularizují ty a raději popularizují FB. Myslím, že dát soutěž na své stránky není zase takový problém. Ale zase na druhou stranu když se na ty stránky dívám, tak chápu, protože ty stránky nejsou zrovna dobrá vizitka. Aktualizace co půl roku, to je bída a obsahově taky nic moc.

8.6.2014 07:29:56

...
To je pravda... Rexhry se spíše soustředí na komunitní weby, než na své stránky, což je sice na jednu stranu dobře, ale stránky jsou vizitkou společnosti...

8.6.2014 08:15:27

social media
Kazdej PR agent ti rekne, ze social media jsou dneska pro profesionaly zasadi.

Jinak samozrejme vsechny civilizacni vydobytky (facebook, youtube, internet, mobil, auto, penize, alkohol, ohen...) jsou velmi dobrym sluhou, ale zlym panem.

8.6.2014 13:31:32

zlý
facebook je zly do takej miery, do akej mu to dovoli majitel konta. To co mas v hlave, nezisti ani facebook pokial to tam nevyvesis. To iste plati o fotkach a kadecom inom. Facebook je velmi dobry nastroj, ktory pokial neprerastie cez hlavu, je vybornym prostriedkom na udrziavanie kontaktov, dohadovani sa na akciach a v neposlednej rade aj ako informacne medium.

8.6.2014 17:38:31

FCB :-)
FCB je takova vitrualni hospoda, kde u virtualniho piva pises virtualni vzkazy vritualnim kamaradum ... :-)

8.6.2014 18:47:15

...
Rexáci se soustředí na FB z dvou hlavních důvodů:
a) Osloví tím mnohem víc lidí, než by tak učinili na svých stránkách, kam běžný uživatel nepáchne co je rok dlouhý, na fb se to díky sdílení šíří o 106. Což je z hlediska propagace a marketingu jasná volba.
b) Právě proto, že ty stránky jsou v takovém stavu, v jakém jsou - když byly Rexáci ještě podivydavatelství s jednou, dvěma hrami do roka, kdy se šetřilo, kde se dalo, tak to byla dobrá volba. Nicméně doba se změnila... a měnit se budou i stránky.

9.6.2014 07:38:46

...
Však já souhlasím s tím, že je to nejlepší možnost pro kampaň, ale zároveň píšu, že je chyba zanedbávat svoje stránky ;-) Jinak co se týče toho co píše Magor o Fb... naprosto nesouhlasím... jde o to, že je monitorováno naprosto vše, i chat... takže i když nepostuju na zeď, tak se kdokoliv (z těch vyšších) může o mě dozvědět vlastně naprosto cokoli... jakých akcí se zůčastním, jaké pořádám, co se mi líbí, co komu píšu do chatu... díky tomu "oni" vytvořili něco neuvěřitelného... sami DOBROVOLNĚ dáváme všanc naše myšlenky, takže čipy a jiné podobné nástroje nejsou třeba, když téměř každý člověk má mobil (sledovací zařízení) účet na nějaké sociální síti (koryto myšlenek)... jsme součástí jednoho obrovského komplexu iluminátů... jsme roboti a jen naivní, nebo člověk, který to nechce vidět, to nevidí :-) Jinak já jsem s tím smířen, takže se nebojte, že jsem nějakej paranoidní strašpytel, ale je alespoň dobré vědět na čem sme, ne? :-)

9.6.2014 12:18:29

FB
Pro nás je prostš FB nejjednodušší varianta, jak to uspořádat, a jak tam dostat lidi z různých kanálů...;) Takže volba je jasná.

skyfire: Jsme si toho vědomi, na nových stránkách se pilně pracuje;)

10.6.2014 09:17:55

Vybíráme z Bazaru

Legendary: A Marvel Deck Building Game
Legendary: A Marvel Deck Building Game
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas