Smallworld X TerraMystica

Neznam ani jednu z nich (tak me neperte), ale obe mam na wish listu. Tak se chci zeptat, jak moc (jestli vubec) si jsou podobne a zda ma pripadne smysl mit obe.
Vcera me napadlo, ze oboji je o nejakych rasach, majicich specialni vlastnosti atd.

Pripadne uvitam doporuceni, kterou z nich vybrat. Idealne hratelnou uz od 2 hracu...
9.9.2014 10:22:31

společného nic
kromě zmíněných ras a různých vlastností.

Terru ve 2 nebrat.

9.9.2014 10:39:10 | Upraveno autorem (porovnej)

jsou to dost rozdílné hry
a tak klíďo nevadí mít obě dohr.
Za mě radši small world, jdem víc do sebe, nováček to rychlejc vstřebá a tak.
U terry je to víc solitérní, konflikty jsou v podstatě jen v tom kdy skončím, abych si vzal akce na příští tah.

9.9.2014 10:40:25

Terru ve dvou NE
a to ve dvou sneseme lecco...
I když, za sebe, si Terru nedovedu představit, že by mohla být zábavná ani ve více hráčích, ale asi na ní něco bude, když ji tolik hráčů rádo :-)

9.9.2014 12:11:17

souhlasím, že jsou rozdílné
a abych pokračoval v diskuzi tak za mě je ve dvou hráčích Terra v klidu. Možní je to tím, že v ní mám míň partií než ve Smallworldu který se mi (v základu) ve dvou hráčích celkem ohrál...

9.9.2014 12:19:50

PJ

Smallworld
Jednoznačně. Mystica není špatná, ale pro mě je poněkud těžkopádná, překombinovaná, neatmosferická a vizuálně spíše nevábná. Na druhou stranu Smallworld může být pro někoho příliš primitivní, ale v jeho jednoduchosti je krása a v počtu kombinací neuvěřitelná síla a variabilita, která mě nepřestává udivovat ani po letech. Navíc oceňuju atmosféru a specifický humor.

9.9.2014 16:13:35

wish list...
neznamená nutně nákup. Taky mě tam pár her vyhnilo. Budu jen přitakávat ostatním: Terru ....v žádném počtu, natož ve dvou. Smalworld .... ve dvou nifmof.
Jo a za nás.....svět vs terra ...... 0,5 vs 0

9.9.2014 18:22:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Massive Darkness 2: Hellscape (EN) vo fólii
Massive Darkness 2: Hellscape (EN) vo fólii
Akt. cena: 1499 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas