skvela v cr nesehnatelna deskovka/karetni hra

Zdravim, chtel bych se zeptat zdali by mi nekdo z vas doporucil nejakou kvalitni zahranicni deskovku/karetni hru, o ktere vite ze se v cr neprodava. Ptam se proto, ze jsem momentalne v usa a rad bych si odsud privezl podobny suvenyr. Jen nemam o deskovkach takovy prehled tak uvitam kazdou radu. Diky
8.8.2014 23:12:12

..
V dnešní době už není problém si koupit cokoliv at už na netu nebo se domluvit s dobrým obchodem a objednají ti cokoliv...aspoň co se deskovek týče..co je spíš u deskovek vzacností tak ty co už se neprodávají vůbec..a to je spíš otázka stěstí...

9.8.2014 00:29:00

re
Ja by som teda vedel o jednej. Volá sa to "TALUVA". Mohol by si priniesť aj zo 5ks, v ČR bude o ne bitka a ty budeš národný hrdina :-)

9.8.2014 07:59:28

TALUVA
....i ta se dá koupit na netu

9.8.2014 10:29:20

Cave Evil, Zombie State
V Europe takmer nezohnatelne rarity.

9.8.2014 11:32:58

ruy

no
keby som sa nahodou ocitol v japonsku tak by ma asi skrelo keby som si nedoniesol nejaky pekny goban alebo hasami, ale v juesendej by som sa urcite pokukal po "crokinole" I ked je to vlastne povodom kanadska vec B-)
Som I tak zvedavy aky ulovok sa ti zadari:-)

9.8.2014 12:10:00

re
Diky vsem za tipy.

Nejprve bych reagoval na GeneralX tak co ja vim tak to ze se dnes da v cr sehnat cokoliv pravda tak uplne neni. Pred rokem mi pritelkyne darovala Builder Expansion rozsireni k Age of Empires III ale musela mi mo objednat z USA takze s postovnym se to pekne prodrazilo. V te dobe (nevim jak ted) se v cr sehnat nedal, ja sam sem se totiz po nem pidil jeste nez jsem ho dostal..

Jinak z toho co doporucujete a na co jsem se zatim mohl podivat na mem padlu pres pomalou a nestabilni wifinu jednoho mistniho Kolumbijce se mi zatim asi nejvice zamlouva ta Taluva. Rad bych privezl nejakou jednodusi az stredne narocnou hru co se pravidel tyka, coz by snad Taluva mela splnovat. Jen se obavam ze 5 kusu se mi dovezt nepodari, budu rad kdyz najdu v zavazadlech misto alespon pro jednu krabici obsahujici deskovku. Bohuzel jsem sem nepriletel s poloprazdnym kufrem jako turista, jsem tu pracovne na cele leto takze muj kufr na ceste sem byl plny a jsem zvedavy jak to udelam s cestou zpet, jelikoz jak vahove tak rozmerove limity zavazadel jsou nekompromisni a prekroceni se bohuzel znacne prodrazi..

9.8.2014 19:54:30

nesehnatelné
Například parádní abstraktní hra Blokus 3D. Ta není ani v Evropě.
Battle For Souls prošel kickstarterem a potom už nedošlo k žádnému dotisku, takže to má jen pár lidí v Evropě. Přesto je to moc pěkná hra, hlavně díky unikátním ilustracím.
Těch kickstarterových věcí bude víc a i starší věci se těžko shánějí. Takové Logeo (to nejtěžší) není nikde k sehnání.
V první dvacítce her v BGG žebříčku je i Robinson Crusoe a tuto hru taky hned tak neseženeš.
Jako poslední lze uvést známý případ Pandemicu.

EDIT: Většina těchto věcí není sehnatelná tady ani v Evropě.

9.8.2014 21:09:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Taluva
Já chcu téééééž :-D

GeneralX: A co z teho, krom věcí porušující zákony si můžeš dneska nechat doručit cokoliv, ale jde o nekřesťanské poštovné. V případě deskovek to může být i víc než cena té hry samotné...

9.8.2014 23:35:30

to Stepan
Ten Robinson Crusoe vypada hodne luxusne. Sice to je uplne jiny typ hry nez jsem puvodne zamyslel, ale video z youtubu me naprosto uchvatilo. Takze diky moc za tip, asi mam favorita :)

11.8.2014 21:14:16

Robinson
je v ČR sehnatelný, vím minimálně o jednom e-shopu (a není to nějaký pofiderní e-shop, ale solidní firma), kde mají cca 4 kousky skladem...

11.8.2014 21:44:47

Forbidden Desert
^Jestli to ještě nikdo nezmínil... Hra 20 USD poštovné 25 :-D

2.9.2014 00:51:00 | Upraveno autorem (porovnej)

forbiden desert
Je v ČR , v Praze - Hras má

9.9.2014 22:32:09

Vybíráme z Bazaru

Pokémon karty
Pokémon karty
Akt. cena: 65 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas