RPG hra

Zdravím, momentálně hledám nějakou novou hru do mé sbírky. Přesněji řečeno něco ve stylu RPG, kde by bylo postupné vylepšovaní postavy (zbraně, zbroj, schopnosti, atd.) tak i levelovaní, loot a možná i prozkoumávání mapy. Jde mi o hru, která by byla co nejblíž těmto vlastnostem.

Momentálně vlastním World of Warcraft : The Board Game, která mě hodně zaujala právě vylepšováním postavy (talenty, zbraně, kouzla, atd.) a i plněním questů (i když je to jen v podobě zabíjení). Hledám něco podobného, protože u WoW nám strašně vadí ty prostoje, kdy hráči na sebe čekají někdy opravdu neskutečně dlouho a když před Vámi každý hráč bojuje a dělá quest, tak se načekáme klidně 20 minut a u toho se dlouho pozornost udržet nedá.

Budu rád za každý tip na hru a proč zrovna vybrat ji :)
10.5.2016 14:53:14

descent
...

10.5.2016 14:58:45

Pelly
Taky doporučuju Descent.

10.5.2016 15:01:27

SDE

10.5.2016 15:11:23

Runebound
Třetí edice Runeboundu nevypadá špatně. Mám druhou a vždycky mě bavila, jen je třeba aplikovat trochu houserules a přijmout fakt, že si vlastně hrajete sami - interakce tam moc není. Prostoje ano, ale ne tak hrozné - a to je navíc ve třetí edici řešeno tím, že protihráči bojují za nestvůry.

11.5.2016 11:25:17

Descent
Hodně právě zvažuji ten Descent...jednak i pro to, že se říká, že kdo hrál Dračí doupě, tak tohle je tomu blízko. Ale četl jsem i opačné názory. Na runebound jsem se taky díval a nevypadá to špatně. Na Descentu se mi líbí, že má i hodně rozšíření, takže bohatší obsah a spoustu hodin hraní navíc.

11.5.2016 11:34:04

Descent
U Descentu zvaž ještě verzi. První edice je vhodná pokud chceš epický zážitek na X hodin, kdy se hrdinové pomalu prokousávají dungeonem a v rámci jednoho dungeonu se z vidláků stávají téměř polobohy. Jedno dobrodružství je tak na jeden večer. Tak se ale hůř shání a je krapet dražší.
Druhá edice je rychlejší a přímočařejší, na druhou stranu rozvoj postav je pomalejší. Za večer ale zahraješ 2-3 dobrodružství.

11.5.2016 11:48:48

už hodně dlouho
pátrám po hře, která by byla mixem Dornu, Descentu a Proroctví. Mám a hraju Dorn a Proroctví a Descent jsem se rozhodla, že pořizovat nebudu, každopádně pokud byste měli nějaký tip na esenci z těchto tří her, nejlépe cz /to už bych ale asi chtěla opravdu moc :-)/, budu ráda.

13.7.2016 10:56:41

Vybíráme z Bazaru

Lord of the Rings TCG 2 balíčky
Lord of the Rings TCG 2 balíčky
Akt. cena: 225 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas