Předobjednávky her u prodejců

Co by jste si nejraději objednali za hru již nyní? :-)
18.9.2014 21:52:31

...
Tak ani nevím, zda jsem tuto diskusi založil proto, abych si postěžoval na malé množství předobjednávek her u specializovaných prodejců nebo se podělil o svoje "herní tužby" :-) Každopádně mám v plánu si pořídit v nejbližší době, pokud to finance dovolí, tyto hry:

Summoner Wars: Master Set (česky) - jednak podpořit české prodejce, ale hlavně si konečně zahrát tuto hru bez slovníku :-)

Star Wars – Empire vs. Rebellion (česky) - konečně karetka v CZ a to od FFG a na téma SW

Euphoria: Cestou k lepší Dystopii (česky) - mám sice již KS verzi, ale s mým jazykovým nadáním možná česká mutace pomůže :-)

Eldritch Horror (česky) - vždy jsem pokukoval po Arkhamu, ale složitost mě odrazovala... Tohle je řešení :-)

Star Wars: Armada - vypadá nádherně, i když si ji asi nezahraju kvůli angličtině

Star Wars: Imperial Assault - prostě SW a FFG :-)

Tak to mám v plánu já :-) na jiné dárky na vánoce už asi nezbyde :-) A co vy, co opravdu chcete? :-)

PS: Jo a k tématu. Prodejci rozšiřte předobjednávky, hned objednám :-) .-)

18.9.2014 22:06:04


se nejvíc těším na Malá velká království, o kterých jsem uvažoval již na KS a jsem rád, že jsem si počkal, protože česká mutace mě na DFL ani v nejmenším nezklamala.

Ale ještě víc se těším na moje překvapení roku a tím jsou Alchymisti. Počkám si na českou verzi a koupím bez jediného zaváhání.

A nakonec se chystám podpořit McJohnyho na startovači, protože podobně jak řekl divisek3, je třeba podporovat i naše autory (sem spadají i Alchymisti).

18.9.2014 22:43:16 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Jo jo, jsem zapomněl Malá Velká království :-) Ty jsem do výčtu nepsal, páč už jsou dlouhooo objednány :-) A na alchymisty mrknu, to mi uteklo...

19.9.2014 12:27:53

Po roce
jsem se rozhoupala, k doplnění sbírky o pár kousků:

Summoner Wars
Tiny epic kingdoms
Inovace
Caverna
Tash Kalar
1989 Úsvit svobody
Sid Maier´s civka+ exp
Kvadrilion
Vodní říše - Proroctví
Chtěla jsem ještě Mage Knighta, ale není a kdoví jestli ješě kdy bude...

19.9.2014 13:18:02

Five Tribes
A to i navzdory "vášnivé" debatě, která se rozjela (nejen) na BGG na téma (ne)přijatelnosti karet zobrazujících otroky v řetězech.

19.9.2014 13:30:44

Caverna...
No taky jsem na ni myslel :-) Ale mám Agricolu a dost expanzí, takže počkám raději až na ohlasy těch, co zahráli...

19.9.2014 19:13:48

Vybíráme z Bazaru

Kingdom Rush: Rift in time
Kingdom Rush: Rift in time
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas